Кузь Галина Андріївна

Ендокринолог
10 років досвіду
лікар другої категорії
Консультація 250 грн.
Лікар спеціалізується в області ендокринології. Лікує цукровий діабет, гіпотиреоз, дифузний токсичний зоб, кісти щитовидної залози, хвороби гіпофіза та наднирників. Приймає пацієнтів з надмірною вагою, пітливістю, швидкою стомлюваністю, спрагою і зміною забарвлення шкіри.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль просп. С. Бандери, 41

Відгуки пацієнтів

Тарас
03 марта '19р.
Звертався одного разу, консультація була недовга, але інформативна. Знаю про свій стан вже більше. Лікарка надала поради з харчування, що для мене дуже важливо. Планую і далі звертатися до цієї клініки та обрати собі постійного лікаря.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2009 р. - Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського, медичний факультет;
  • 2011 р. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Хмельницької обласної лікарні.

Курсі

• 2016 р. - передатестаційний цикл за спеціальністю «Терапія» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського;
  • 2015 р. - спеціалізація по спеціальності «Ендокринологія» на базі Львівського державного медичного університету.