Кучинська Юлія Миколаївна

Стоматолог
Лікар Кучинська Юлія Миколаївна, спеціалізується у сфері стоматології. Постійно проводить консультації, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ротової порожнини. Пропонує послуги з лікування молочних зубів, гінгівіту, пульпіту, пародонтозу, займається усуненням зубного нальоту та ушкоджень емалі. Лікує карієс та пломбує пошкоджені зуби.

Наталія
Велике дякую, Юлії Миколаївні, за її золоті руки. В мене не легкі зуби, прийшлось трохи по поті над ними, але вона молодець впоралась і врятували мої зуби. Мені дуже сподобалось ставлення до пацієнта. тепер тільки до Вас на лікування! ще раз дякую!!
Большое спасибо Юлии Николаевне за ее золотые руки.Очень ответственный доктор.Она сохранила мне зубчики.Здоровья,мира, добра и процветания!!!
Наталія
Уже 2 роки лікуюсь у Юлії Миколаївни і задоволена на всі 100% !) Має золоті руки, професіонал своєї справи! Вдячна за лікування! І дуже приємно виходити із стоматологічного кабінету із усмішкою на обличчі )))
Юлія
Дякую Юлія Миколаївна за ваше лікування!мені все дуже сподобалося! Тепер зі своєю сім'єю будемо тільки у вас лікувати свої зубки!
Олександр
Чудова робота!!!Чудовий лікар!!!
Світлана
Дуже сподобалась як спеціаліст. Грамотно проконсультувала по кожному з питань,що мене цікавили. Розповіла поетапно схему лікування. І дуже приємна в спілкуванні!
Вікторія
всім рекомендую. лікар з особливою увагою відноситься до пацієнтів. я дуже задоволена.
Олександр
Все дуже сподобалось! Спеціаліст чудовий! Рекомендую!
Полина
11 квітня '17р.
Прием доктор провела хорошо, с ребенком сразу нашла общий язык. Провела необходимое и безболезненное лечение. Я очень благодарна за оказанную помощь.
Виталия
гарний спеціаліст в своїй справі! Рекомендую!
Вероника
И мне и ребенку очень понравилась доктор! Рекомендую ее, как первоклассного специалиста!