Федишина Тетяна Анатоліївна

Педіатр
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.

Замечательный специалист!!! Всем своим подругам всегда рекомендую, обратившысь раз , все всегда довольны, и выбирают Татьяну Анатольевну как семейного врача. Очень внемательная, безотказная, всегда подскажет, поможет. А самое главное , всегда поставит правельный диагноз! С рождения лечу у нее ребенка, толковей специалиста я не знаю.Всем рекомендую!!!!
ТЕТЯНА
Вислів "Лікар від Бога" - це про Тетяну Анатоліївну, без перебільшень. Відмінний діагност. До найдрібніших скарг пацієнта підходить професійно та надзвичайно відповідально. Єдиний лікар, якого дитина відвідує без страху і не тільки дитина, а і ми - батьки. За 6 років знайомства, жодного разу не було думки змінити педіатра.
Яна
Лікар від Бога) людина яка лікує не тільки дитину а і батьків якщо потрібно ))) дитина її обожнює ) вміє заспокоїти і поговорити ) що з мамою що з малюком
Любов
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Алла
Неоднократно обращались с малышом по поводу ОРВИ, бронхита.
Александра
28 травня '22р.
Очень хороший специалист, очень хорошо все объяснила, решила проблему. Очень приятная. ребёнку понравилась Татьяна Анатольевна. Таких специалистов мало.

• 2000 р. - Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова;
  • 2001 р. - Інтернатура за спеціальністю Педіатрія.

Курси

• 2011 р. - Спеціалізація з Сімейної медицини.