Федишина Тетяна Анатоліївна

Педіатр
16 років досвіду
Консультація 190 грн.
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.

або звертайтеся за телефоном:

Вінниця вул. Келецька, 99б

Відгуки пацієнтів

Яна
04 вересня '17р.
Лікар від Бога) людина яка лікує не тільки дитину а і батьків якщо потрібно ))) дитина її обожнює ) вміє заспокоїти і поговорити ) що з мамою що з малюком
Любов
02 вересня '16р.
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Алла
25 червеня '16р.
Неоднократно обращались с малышом по поводу ОРВИ, бронхита.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. - Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова;
  • 2001 р. - Інтернатура за спеціальністю Педіатрія.

Курси

• 2011 р. - Спеціалізація з Сімейної медицини.