Альбокрінов Андрій Анатолійович

Анестезіолог
26 років досвіду
врач вищої категорії
Лікар-анестезіолог вищої категорії, володіє всіма сучасними технологіями анестезії. Надає допомогу пацієнтам при важких станах, серцевої недостатності, анафілактичний шок, інфаркті міокарда.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський

Відгуки пацієнтів

Василий
09 лютого '17р.
Когда узнал, что моим врачом-анестезиологом будет Андрей Анатольевич, сразу успокоился. Врач подготовил меня к операции и был рядом, когда я выходил из наркоза. Всем рекомендую этого специалиста. Знайте: если за дело берется Альбокринов Андрей Анатольевич, то будет все хорошо.
Олексій
11 жовтня '16р.
Альбокрінова відрізняє сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм. Справжній ас у своїй справі.
Віра
25 вересня '16р.
Альбокрінов мене готував до операції. Ніяких претензій, тільки позитивні враження від цього анестезіолога.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1000 р. - закінчив Уральську Державну Медичну Академію, м. Єкатеринбург, за спеціальністю – лікувальна справа
  • 2002 р. - клінічна ординатура на кафедрі анестезіології та реаніматології Уральської Державної Медичної Академії, м. Єкатеринбург за спеціальністю – анестезіолог-реаніматолог
  • 2004 р. - закінчив Львівський Державний Медичний Університет – кафедраанестезіології та реаніматології ФДПО. Отримав спеціальність – дитячий анестезіолог-реаніматолог.

Участь в асоціаціях

• Сертифікований член Всеукраїнської асоціації анестезіологів
  • Член Європейського товариства анестезіологів (ESA)