Альбокрінов Андрій Анатолійович

Анестезіолог
29 років досвіду
врач вищої категорії
Лікар-анестезіолог вищої категорії, володіє всіма сучасними технологіями анестезії. Надає допомогу пацієнтам при важких станах, серцевої недостатності, анафілактичний шок, інфаркті міокарда.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Василий
09 февраля '17р.
Когда узнал, что моим врачом-анестезиологом будет Андрей Анатольевич, сразу успокоился. Врач подготовил меня к операции и был рядом, когда я выходил из наркоза. Всем рекомендую этого специалиста. Знайте: если за дело берется Альбокринов Андрей Анатольевич, то будет все хорошо.
Олексій
11 октября '16р.
Альбокрінова відрізняє сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм. Справжній ас у своїй справі.
Віра
25 сентября '16р.
Альбокрінов мене готував до операції. Ніяких претензій, тільки позитивні враження від цього анестезіолога.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1000 р. - закінчив Уральську Державну Медичну Академію, м. Єкатеринбург, за спеціальністю – лікувальна справа
  • 2002 р. - клінічна ординатура на кафедрі анестезіології та реаніматології Уральської Державної Медичної Академії, м. Єкатеринбург за спеціальністю – анестезіолог-реаніматолог
  • 2004 р. - закінчив Львівський Державний Медичний Університет – кафедраанестезіології та реаніматології ФДПО. Отримав спеціальність – дитячий анестезіолог-реаніматолог.

Участь в асоціаціях

• Сертифікований член Всеукраїнської асоціації анестезіологів
  • Член Європейського товариства анестезіологів (ESA)