Нейросонографія в Вінниці

Нейросонографія (УЗД головного мозку у дітей до 1 року) 140
Нейросонографія з доплерографією судин головного мозку 140

Медичний центр Статус

Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр "Статус" пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
  • Нейросонографія з доплерографією судин головного мозку 140
Середня оцінка користувача 8.7
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00

Діагностичний центр Салютем

Вінниця вул. Замостянська, 20
Діагностичний центр "Салютем" надає професійну допомогу у проведенні затребуваних лабораторних та інструментальних досліджень. Лабораторія діагностичного центру обладнана сучасними автоматичними аналізаторами і діагностичною апаратурою останнього покоління. Інструментальні дослідження виконуються на сертифікованому обладнанні передових світових виробників....
  • Нейросонографія (УЗД головного мозку у дітей до 1 року) 140
Середня оцінка користувача 9.5

Інномед

Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
  • Нейросонографія з доплерографією судин головного мозку 170
Середня оцінка користувача 7.1

Медичний центр Моє здоров'я

Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Багатопрофільний медичний центр "Моє здоров’я" займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
  • Нейросонографія 180
Середня оцінка користувача 6

Медичний центр Омеда

Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Медичний центр "Омеда" надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
  • Нейросонографія 115
Середня оцінка користувача 8.8

ВінАльфаМед

Вінниця вул. Малиновського, 26, 2 поверх
Центр профілактичної медицини "ВінАльфаМед" спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • Нейросонографія
Середня оцінка користувача 6