Відгуки на Моє здоров'я, медичний центр

9.0
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Вінниця, (Ленінський район), ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Пн — Пт: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Вінниця проспект Юності 16 Б

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дмитро
На протязі більше двох років обстежуюсь та лікуюсь в цій прекрасній клініці. Дуже зручний спосіб запису на прийом як до сімейного лікаря та спеціалістів. Персонал ввічливий, уважний, приємне спілкування . Якщо цінуєте свій час та хочеш отримати кваліфіковану медичну допомогу то це в центр " Моє здоров'я". Своїм сімейного лікарем Богуславським Анатолієм Ігоревичем дуже задоволений , призначає індивідуальне лікування і що приємно є зворотний зв'язок, турбується чи є покращення чи прдіяли ліки. Всім раджу цей центр діагностики та лікування.
Гончаренко Світлана Олександрівна
Гарне ставлення, як до пацієнта, дуже задоволена
Микола
Проходив в медичному центрі на Хм. шосе, 92 курс масажу. Сподобалось, гарний фахівець, гарна людина, спеціаліст своєї справи! Дякую!
Дятел Світлана
Сьогодні була в клініці Моє здоровʼя, на прийомі у гінеколога Карпенко Наталія Вікторівна , це найкращий гінеколог в якого я була
Людмила Володимирівна
Хочу подякувати всьому персоналу клініки "Моє здоров'я" на пр.Юності, 18. Відмітити професіоналізм лікаря Паненко Максима Васильовича та всієї команди, яка працює із ним. Персонал дуже привітний та уважний. Перед та післяопераційний період пройшов на "позитиві" як з моєї сторони так і з боку команди клініки) Добра усім, здоров'я та миру Вам! Один невеликий мінус, що саме на пр. Юності, в клініці не має можливості розрахунку карткою. А в загальному все на "відмінно"
Рекомендуємо!!
Дмитро
Медичний центр дуже сподобався. Все влаштовує, персонал привітний, лікарі професійні. Здав аналіз та отримав консультацію, дуже задоволений. Дякую всьому персоналу за гарну роботу. Особливо вдячний лікарю Дуднік Андрію Борисовичу за консультацію та призначення, все зрозуміло, чітко, без зайвих препаратів. Всьому персоналу бажаю здоров'я та вдячних відвідувачів.
В грудні я оперувалась в клініці ,,Моє здоров'я,, хочу подякувати всьому медперсоналу, а особливо чудовому фахівцю Паненко Максиму Васильовичу та анестезіологу Тарасу Михайловичу за їхній професіоналізм на високому рівні, та відповідальність в роботі. Всьому медичному колективу ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ. Щастя здоров'я всім,успіхів у роботі.
Супер
Ребята, какой отличный врач-проктолог Михаил Викторович Мазур! :) Это просто восторг! Давно не встречала таких прекрасных профессионалов с чувством юмора, и настолько располагающих к себе. Операция заняла 30 минут, без боли. Даже не знаю, что бы я делала, если бы не Михаил Викторович. Спасибо большое, что теперь я могу сидеть не мучаясь.
Володимир
Супер лікар з великої букви
Ірина
Були на прийомі у лікаря з приводу видалення гемангіоми у дитини. Лікар дуже кваліфікований, все чудово пояснив, має підхід до дітей. Видалення пройшло дуже швидко і безболісно. Тільки найкращі рекомендації.
Денис Игоревич
Неоднократно пользовался услугами Ольги Вячеславовны как УЗИ-специалиста. Я проходил и обследование щитовидки, и регулярно проверяю желчный. Врач не только проводит диагностику, но и подробно отвечает на вопросы, дает советы. Рекомендую хорошего доктора всем своим знакомым, и они не раз меня благодарили за это.
Свiтлана
Стiльки років страждала від врісшего нігтя! Довелося відмовитися і від туфлів на підборах, і від звужених чобітків. І тут дізналася, що проблему можна вирішити. Дмитро Андрійович - хірург золоті руки. До того ж володiє сучасними методиками. Я так вдячна йому за допомогу!
Т. Л.
Хочеться подякувати Михайлу Миколайовичу як чудовому фахівцю, що займається лікуванням чоловічих проблем. Звернувся до нього зi cвоєю делiкатною проблемою і отримав якiсну професійну допомогу.
Олександра
Дуже хороший лікар, не один раз до нього звертались з маленькою донечкою... Рекомендуємо. Уважний і виконає свою роботу на всі 100
Тетяна
Медцентр хороший спеціалісти вищої категорії! Рекомендую!!!
Олена
Дуже хороший лікар, приємна людина і чудовий спеціаліст у своїй справі.
Олена
У Світлани Олексіївни уже кілька місяців спостерігаюсь з жовчнокам'яною хворобою. Лікар мене повністю влаштовує, претензій немає. Лікар призначає лише потрібні препарати, і нічого зайвого. Завдяки їй я себе почуваю на багато краще.
Были на приеме УЗИ-глаз с сыном. Очень хороший специалист, все подробно описывает и рассказывает,Сергей Петрович вежливый и приятный доктор. Отлично относится к деткам.Рекомендуем. Благодарю.
У меня, как и у многих других обнаружили Helicobacter pylori. Я обратилась к Светлане Алексеевне. Благодаря ее индивидуальному подходу, болезнь удалось преодолеть в кратчайшие сроки, и это при том, что у меня на многие препараты аллергия.
Любомир
Михайло Вікторович Мазур лікар проктолог. Лікар дуже сподобався як на першій консультації, так і на подальших оглядах. Поставлений діагноз: геморой. Було проведено видалення наружного вузла. За 5 днів не відчував жодного дискомформу та зміг сісти за кермо. Результатом лікування задоволеній. Рекомендую всім!!!
Женя
Спасибо Макогонюк Сергею Петровичу за приём. Обследовали у него и щитовидную железу, и лимфоузлы. Качественно это точно. В следующий раз пойдем на приём только к нему. Рекомендуем хорошего специалиста.
Людмила Николаевна хороший врач! С первого взгляда определила причину высыпаний, назначила эффективное лечение. Буквально на 3-й день лечения, моя проблема стала проходить. Теперь от высыпаний не осталось и следа. И главное, до неё в течение почти 3 лет обращалась к 3 врачам, и все говорили не понято что. И, как оказалось, лечили совсем не то, что было. Отличный врач с большой буквы! Всем рекомендую!
Олексій
Михайло Вікторович Мазур першокласний практолог. Довелося звертатися до лікаря з досить делікатним діагнозом. Вислухав, порадив дієве лікування та подальшу профілактику. Щиро дякую за чудовий прийом.
Юля
Врач - дерматовенеролог Жупанова Людмила Николаевна ! Внимательное отношение к пациенту, консультация, которая впоследствии оказалась отличным избавлением от симптомов неприятной болезни. Спасибо Вам! Всем таких специалистов на жизненном пути!
Илона
24 квітня '18р.
Чудовий лікар,все докладно описала,далеко,що в нашому містечку немає таких спеціалістів....Донька обично плаче при огляді лікарів,а тут ні каплі....Чудовий лікар,пояснила все за один прийом,що наші лікарі роками не могли визначити і пояснити...Нам дуже сподобалась!!!
Роман
24 квітня '18р.
Ходив в клініку "Моє здоров'я" на електрофорез, обслуговування на високому рівні, сподобалось те, як вони ставляться за клієнтів. Навкруги нове обладнання та ремонт, немає відчуття старої державної лікарні. Якщо я плачу кошти, то тільки за карний сервіс, тому і зробив вибір на користь цієї клініки.
Вероника
06 квітня '18р.
В клинике "Мое здоровье" мы нашли своего семейного врача, чуткого, заботливого и человечного врача. Он больше чем просто специалист, он друг и товарищ. Спасибо большое администрации клиники, что работают на благо людей и собирают под своей крышей настоящих профессионалов.
Кирилл
После городской больницы, клиника "мое здоровье" просто находка! Нет очереди, нервов, все такие приветливые, и когда ждешь доктора, не думаешь что под тобой сейчас развалится лавка. Эта клиника прекрасный выбор в пользу качественного медицинского обслуживания.
Тимур
Лечился в клинике "мое здоровье" у Михаила Николаевича, он хороший специалист в области урологии. Он знает как деликатно подойти к проблеме и с чего начать лечение. В целом работой клиники я остался доволен и по сей день продолжаем сотрудничать.
Аліна
Я люблю центр "Моє здоров'я", він поруч із домом, там привітний персонал, та є функція виклику додому. Я цілком і повністю довіряю лікарям центру, адже вони ще жодного разу не давали приводу для сумніву.
Юра
Не так давно переехал в Винницу, и столкнулся с проблемой поиска нового врача. Спасибо сайту Ликарни, что все систематизировано и максимум юзерфрендли, по карте я нашел ближайшие клиники, где изучил всех врачей. Мой выбор пал на клинику "Мое здоровье", она полностью соответствует моим требованиям.
Олег
В клинике "Мое здоровье" много хороших УЗ диагностов, но лично я пользуюсь услугами Александра Петровича, он дотошный и внимательный, а для доктора это хорошие качества. Еще положительным тот факт, что в клинике установлено современное оборудование, кому нужно пройти обследование рекомендую обратиться сюда.
Тетяна
Робила в цій клініці ФГДС,перед тим так хвилювалась,що ніч спати не могла, але все пройшло дуже добре, лікар грамотно і спокійно все пояснив, абсолютно не боляче і не дискомфортно. Якщо в майбутньому знадобиться ще ця процедура-боятись і хвилюватися не буду. Шкода , не знаю його імені (((
Надія
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Анастасия
24 травня '17р.
Лікуюсь у лікаря Кавки , вона лікар від бога!!
Приємно, коли знаходиш лікарню, де тебе влаштовує все – від цін до інтер’єру, – і можеш приходити сюди не тільки сам, а й приводити свою дитину. Дуже дякую фахівцям медичного центру «Моє здоров'я» за високий рівень їх професіоналізму та повну самовіддачу!
+38 (043) 250-20-46 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.