Клініки алергології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи
Первинний прийом алерголога 400 грн
Знайдено 14 клінік

Гончаренко Світлана Олександрівна
Гарне ставлення, як до пацієнта, дуже задоволена
Микола
Проходив в медичному центрі на Хм. шосе, 92 курс масажу. Сподобалось, гарний фахівець, гарна людина, спеціаліст своєї справи! Дякую!
Дятел Світлана
Сьогодні була в клініці Моє здоровʼя, на прийомі у гінеколога Карпенко Наталія Вікторівна , це найкращий гінеколог в якого я була
Людмила Володимирівна
Хочу подякувати всьому персоналу клініки "Моє здоров'я" на пр.Юності, 18. Відмітити професіоналізм лікаря Паненко Максима Васильовича та всієї команди, яка працює із ним. Персонал дуже привітний та уважний. Перед та післяопераційний період пройшов на "позитиві" як з моєї сторони так і з боку команди клініки) Добра усім, здоров'я та миру Вам! Один невеликий мінус, що саме на пр. Юності, в клініці не має можливості розрахунку карткою. А в загальному все на "відмінно"
9,1
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр «Моє здоров’я» займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
  • Первинний прийом алерголога 400
  • Повторний прийом алерголога 300
  • Шкірний прик-тест на алергени побутові ( до домашнього пилу , пір'я подушок) 100
  • Шкірний прик-тест на алергени дерев (берези, вільхи клейкої, дуба, ліщини звичайної) 100
  • Шкірний прик-тест на алергени злакових (грястиця збірна, тнкологу лучного, пажитниці багаторічної, костриці лучної, 100
8,6
Вінниця, проспект Юності 16 Б
8,6
Вінниця, вул. Янгеля, 58
8,7
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)
Приватний кабінет дерматовенеролога Мельник В.В. спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем шкіри, венеричних захворювань та хвороб, що передаються статевим шляхом.
  • Лікування кропив'янки і ускладнень
Центр-В
7,7
Вінниця вул. Пирогова, 3 А
Сучасний медичний заклад «Центр-В на Пірогова» понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих.
7,8
Вінниця, вул. Космонавтів, 53
7,3
Вінниця, вул. Київська, 5
5,2
Вінниця, вул. Академіка Ющенка, 8
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
  • Лікар-алерголог- Первинна консультація 500
  • Лікар-алерголог- Повторна консультація 400
  • Первинна консультація дитячого лікаря-алерголога 500
  • Повторна консультація дитячого лікаря-алерголога 400
5,4
Вінниця, вул. Замостянська, 20А/43
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
  • Лікування алергічної бронхіальної астми і загострень
  • Консультація алерголога
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби)
  • Лікування всіх видів алергії
  • Лікування алергічного дерматиту і профілактика
Вінниця вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 10 (каб. 8)
Консультативно-діагностичний центр «Пульмікс» займається встановлення діагнозу для хворих з проблемами дихальної системи для дітей та дорослих.
  • Консультація алерголога 120
  • Лікування алергічної бронхіальної астми і загострень
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби)
  • Лікування всіх видів алергії
  • Лікування алергічного дерматиту і профілактика
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2