Клініки флебології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Послуга Ціна
Ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен (1 нога) 11000
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

• Перев'язка трофічних виразок
  • Перев'язка перфорантних вен
  • Видалення судинних зірочок на ногах
Працює з 09:00-19:00
7,9
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Медичний центр «Омеда» надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

• Видалення судинних зірочок на ногах від 60
Працює з 08:00-18:30
7,8
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Медичний центр лазерного лікування вен займається діагностикой та терапією судинних захворювань. Приймають лікарі: Леванчук Сергій Михайлович, Мельник Володимир Борисович
Катя, 08 лютого '17р.

После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.

• Лікування варикозу
  • Склеротерапія
  • Мікрофлебектомія
  • Пінна склеротерапія
7,5
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини «Фармоза» спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Елена, 25 липня '17р.

Самая лучшая лазерная эпиляция в городе, после первой процедуры увидела супер результат!

• Видалення судинних зірочок на обличчі
  • Видалення судинних зірочок на ногах
Працює з 09:00-19:00
7,2
Вінниця вул. Миколи Ващука, 1а
Медичний центр «Людмила» створена у 2000 році, спеціалізується в галузі гінекології та жіночого здоров’я. Основний напрямок клініки - емболізація маточних артерій.
Ірина, 13 січня '17р.

Звернулася до медичного центру «Людмила» через проблеми з новоутворенням у матці. Дуже не хотілося втрачати цей орган і в цій клініці мені змогли видалити фіброміому без видалення матки. Величезне спасибі лікарям за їх терпіння, уміння та післяопераційну допомогу!

• Склеротерапія
Працює з 09:00-18:00
Альтамедика
7,2
Вінниця вул. Пирогова, 45
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедіка Плюс" надає лікувально-діагностичні та профілактичні послуги дорослим та дітям по багатьом напрямкам медицини. Пацієнтів приймають переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати медичних наук.
  • Мікрофлебектомія 2 500
Працює з 09:00-18:00
Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії «А&R Plastic» почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
Ольга, 05 січня '17р.

Усе своє свідоме життя боролася із зайвою вагою, але стійких помітних результатів досягти так і не змогла. Тому врешті зважилася на ліпосакцію. У цій клініці мене проконсультував пластичний хірург, пояснив етапи операції, не став приховувати інформацію про можливі ускладнення. Приємно, що і після операції лікарі уважно слідкували за моїм здоров’ям. До речі, усе пройшло чудово і я повністю задоволена результатом!

Працює з 08:00-19:00
6,9
Вінниця пр-т Коцюбинського, 6
Кабінет судинного хірурга Сандера С.В. у Вінниці надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, що страждають на варикоз, утворення тромбів та інші судинні захворювання. Пацієнтів приймає кваліфікований хірург, кандидат медичних наук. Приймає лікар: Сандер Сергій Володимирович
  • Консультація судинного хірурга
  • Консультація флеболога
  • Діагностика та індивідуальний підбір лікування (хірургічного і без операції) при захворюваннях і травмах судин
  • Катетерна та ін’єкційна склеро облітерація
  • Радіочастотна абляція
Працює з
Пн: 13:00-16:00 Ср: 13:00-16:00 Пт: 13:00-16:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

• Перев'язка перфорантних вен
Працює з 08:00-17:00