Кабінет уролога Кремсаря Є. О.

8.3

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний урологічний кабінет доктора Кремсаря пропонує пацієнтам унікальне лікування урологічних захворювань на апараті Duolith SD1 Vetro URO. Прийом веде лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Основні послуги приватного кабінету:

• консультативний прийом;
  • діагностика захворювань;
  • складання плану лікування;
  • апаратна терапія сечовивідної системи;
  • лікування еректильної дисфункції.

Основні переваги приватної практики — новітнє обладнання виробництва Швейцарії, конфіденційність лікування, комфортна обстановка, індивідуальний підхід. Приватний кабінет доктора Кремсаря — це сучасне медичне обслуговування, висока якість послуг.

Дистанційна літотріпсія — дроблення каменів в нирках, сечоводі, сечовому міхурі. Апарат Storz Medical MODULITH SLK

• Руйнування каменю без операційного втручання
  • Максимальна атравматичность процедури
  • Тривалість процедури від 30 хв до 1 години
  • короткий період відновлення
  • мінімальна ймовірність будь-яких ускладнень
  • немає необхідності в госпіталізації після проведення процедури
  • без проведення загального наркозу
  • Ціни на послуги

• Консультація уролога + УЗД 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вадим
Хороший врач, рад что именно к нему обратился.
Сергей
21 травня '19р.
Приятно все: - профессионализм - сочетание стремительности, точности и эффективности во всех составляющих работы диагностика,лечение,последующее сопровождение: - продуманная системность,комплексность и экологичность назначаемых процедур:; комфортный уют и удобство расположение; - тактичность и внимательность персонала; отдельное спасибо Евгению Александровичу за естественность и органичность общения!
Роман
8 лет страдал от хронического простатита, делал массажи, пил антибиотики – ничего не помогало! Когда болезнь начала влиять на потенцию я думал, что мне уже ничего не поможет. Друг рассказал про новый метод лечения – ударно-волновую терапию! Проходил курс терапии в частном кабинете Евгения Александровича, уже 4 месяца простатит не напоминает о себе! Спасибо врачу.
Алёна Викторовна
Евгения Александровича нам с мужем порекомендовали друзья, когда узнали, что мы планируем беременность безуспешно уже 2 года. Были у многих врачей, пробовали различные методы лечения. Доктор на приёме выявил проблему у супруга. Назначил ударно волновую терапию - эффект не заставил себя долго ждать. Беременность наступила через месяц после окончания лечения. Мы были на седьмом небе от счастья.
Эдик
Доволен в общем нормально.Советую.Сравнил лучший специалист в Зп
Эдик
Это посещение третьего уролога!Наконец то попал не только на специалиста-это видно по профессионализму не навязчивости но к тому же и нормальному без забубонов человеку.Очень доволен приемом и лечением.Надеюсь и результат будет положительный.Цены не дешево но приемлемо.Это я уже точно сравнил!Советую поверьте я человек через чур дотошный.
Геннадий
Очень комфортный кабинет, удобное расположение. Приятная атмосфера и хороший персонал, индивидуальный подход к пациентам. Очень радует что в Запорожье есть возможность лечиться на современном оборудование и в комфортных условиях.
Александр
Хочу сказать большое спасибо Евгению Александровичу за лечение! Уже несколько лет меня мучила проблема "мужского здоровья". Врачи в поликлинике и больнице выписывали различного рода таблетки, которые не давали устойчивого эффекта. Я всё списывал на возраст, и жил с мыслью что с возрастом у всех нарушается эрекция. НО!!!! Поход к Евгению Александровичу вернул мне радости секса. Благодаря современному подходу к лечению проблема была решена быстро и без особых усилий! Уже после 3 сеанса процедур я почувствовал как ко мне возвращается "мужская сила". Огромная благодарность от меня и моей супруги!
Николай Петрович
Хочу выразить благодарность врачу Кремсарь Евгению Александровичу за лечение. Простатит долгие годы был моей проблемой! Был на приёме уже у многих врачей, но таблетки и массаж не давали стойкого и быстрого результата. После первой процедура ударно-волновой терапии я почувствовал облегчение при мочеиспускании, и значительно улучшилось ощущения в общем. Буду советовать его всем своим друзьям!

Лікарі клініки Кабінет уролога Кремсаря Є. О.

Кремсарь Евгений Александрович
  • Андролог
  • Невролог
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.