Миленька Ольга Ігорівна

Невролог
Доктор Миленька О. І. спеціалізується в дитячій неврології. Проводить профілактичні огляди дітей у віці до одного року, веде пацієнтів з органічними захворюваннями неврологічного профілю. Займається лікуванням перинатальної патології нервової системи, головних болів різного походження, епілептичного синдрому, черепно-мозкових травм, носових кровотеч, усуває затримки мовного розвитку.
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60 р.Вознесенський

Зинаида
У невролога Миленькой наблюдаемся уже давно. Мне нравится Ольга Игоревна своей отзывчивостью, доброжелательностью и интеллигентностью. Приемы всегда проходят в теплой, располагающей к общению обстановке. В неврологии она знает все . Она дала мне четкие рекомендации по занятиям лечебной физкультурой ребенку для профилактики болезни.
Ольга Игоревна ребенка моего лечила. Приятная в общении и отличный невролог, мне понравилась.
Світлана
Для мене Ольга Ігорівна кваліфікований невролог, чуйна людина. Призначає, тільки все найнеобхідніше, в моєму випадку ми обійшлися без дорогих пігулок.

• 2007 р. - Запорізький державний медичний університет.