Кабінет невролога Кудрі Д. Ю.

8.3
Запоріжжя, вул. Незалежнойі України, 53 (МЦ Денсегріті)
р.Вознесенський

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Приватний кабінет невролога Кудрі Дар'ї спеціалізується на лікуванні головного болю, психосоматичних розладів, судинних патологій нервової системи, корекцією різних порушень за допомогою нетрадиційних методик. Прийом веде лікар-невролог.

Комплексний підхід до лікування психосоматичних розладів спрямований на отримання позитивного результату в стислі терміни. Кількість сеансів, а також ступінь впливу залежить від загального стану пацієнта. Перед початком комплексної терапії необхідно проконсультуватися з фахівцем. На підставі бесіди і зібраного анамнезу, визначається подальша тактика впливу.

Пацієнтам пропонуються наступні послуги:

• консультація невропатолога;
  • корекція вегетативних порушень;
  • корекція наслідків травм.

Серед переваг приватної практики - індивідуальний підхід, нетрадиційні методи лікування без навантаження лікарських засобів на організм.

Терапія з використанням нетрадиційних методик дозволяє організму справлятися з порушеннями природним шляхом. Це позитивно відбивається на працездатності всіх органів і систем. Опрацювання на психологічному рівні збільшує ймовірність швидкого відновлення.

Приватний кабінет невролога Кудрі - це допомога в лікуванні багатьох захворювань.

Записатися на індивідуальну консультацію можна за вказаними номерами телефонів.

• Ціни на послуги

• Лікування судинних захворювань нервової системи від 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Александр
Дарья Юрьевна прекрасный специалист и профессионал своего дела,как остеопат вообще,,волшебница,,Рекомендую!!!
Натали
Наконец-то я узнала причину своих головных болей! Мне помогли избавится от них. Себя теперь хорошо чувствую. Рекомендую!
Игорь
Очень хороший специалист. Понравилось то что доктор очень внимательно провела осмотр, детально расписала и пояснила лечение, дала ответы на все интересующие вопросы. Рекомендую данного специалиста.
Искала доктора для мамы, у нее уже 3 недели болела спина, терапевт рекомендовал обратиться к невропатологу. Приемом осталась очень довольна, доктор внимательно осмотрела и опросила, разъяснила данные наших обследований и свои назначения. Уже через несколько дней маме стало намного легче. Рекомендую.
Маргарита
Очень все понравилось, хороший врач, доброжелательная, внимательная, профессионал. Приемом осталась довольна.
Кирилл
На приёме рассказал о своей проблеме, доктор объяснила как лучше поступить в моей ситуации. Врач в первую очередь услышала меня, что меня волнует и ответила на поставленные мною вопросы. Была написана схема медикаментозного лечения. Ненавязчивый приём, всё хорошо. Визитом остался доволен. Рекомендую.
Я очень довольна этим доктором. Он мне правильно подобрал препараты , у меня теперь нормальное давление. За эти деньги, мне было уделено столько внимания! Я получила грамотную консультацию, много доброжелательности и внимания. Она все продумала и пояснила рекомендации. Я закончу обследования и обязательно вернусь к ней на повторную консультацию.
Матвей
Когда нарушение в работе желудочно-кишечного тракта удавалось лечить только временно, я, не дожидаясь очередного обострения, обратился к гомеопату Дарье Юрьевне. Её до сих пор мне неизвестные методы лечения помогли полностью избавиться от недуга. Уже полгода у меня нет проблем с желудочно-кишечным трактом.
Нина
Частые головокружение и постоянные головные боли не давали мне жизни. Различные препараты перестали действовать. Уже перестав верить докторам, я всё же обратилась к Дарье Юрьевне. И путём изменения дозировки, времени приёма препаратов нам удалось избавиться от болезни.

Лікарі клініки Кабінет невролога Кудрі Д. Ю.

Кудря Дарья Юрьевна
Невролог
Обрати фах
  • Невролог
очистити

Статті про клініку

Вегето-сосудистая дистония (ВСД)
Вегето-сосудистая дистония (ВСД)
Каковы причины вегето-сосудистой дистония (ВСД)?Синдром вегетитивной дисфункции развивается под действием различныхфакторов:под влиянием эмоционального стресса;в периоды гормональных перестроек организма (период полового созревания, беременность, климакс);при смене климатических зон;при физических, умственных и эмоциональных перегрузках;при обострении неврологических и соматических или эндокринных заболеваний.Следует отметить, что имеется наследственная предрасположенность к развитию

Зверніть увагу на інші клініки:
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.