Сторінка 7. Приватні лікарі в Запоріжжі

Миросалава
Мені дуже сподобалося, дуже задоволена роботою лікаря! Спеціаліст надає по будь-якому питанню консультацію, посиділи поговорили в дружній обстановці. Сподобалося, що грамотна консультація, було комфортно. Буду ще звертатися, рекомендувати усім знайомим та родичам!
20 грудня '19 г.
Яковлева Н.Н
Хочу выразить свою благодарность доктору Фомичевской И.В. за внимательность, чуткость и профессионализм.
12 серпня '19 г.
Терапевт
Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням захворювань дихальної системи, органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних патологій.
Терапевт, кардіолог, фахівець УЗД
21 рік досвіду
Веде амбулаторні прийом пацієнтів, особливу увагу приділяє захворювань серцево-судинної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики.
Серцево-судинний хірург
Спеціаліст в області судинної хірургії, має кандидатський ступінь. Займається хворобами судин. Автор понад 30 наукових публікацій. Проходив стажування в зарубіжних клініках Франції, Іспанії, Німеччини. Має навички проведення різних операцій на серці.
Ендокринолог
Займається проблемами діагностики захворювань ендокринної системи, призначає профілактику і лікування. У сфері компетенції доктора лікування цукрового діабету, ожиріння, гормональних розладів.
Невропатолог
Доктор спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи, розробляє для пацієнтів індивідуальні схеми лікування, застосовує медикаментозну і не медикаментозну терапію.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог з величезним практичним досвідом. Надає кваліфіковану медичну допомогу при порушеннях менструального циклу, захворюваннях шийки матки, патологічному клімактеричному періоді. Діагностує інфекції, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію і конізацию шийки матки.
УЗД-фахівець
Лікар приймає в плановому порядку. Виконує УЗД-діагностику судин шиї та голови. Для ранньої діагностики уражень судинного русла застосовує цереброваскулярні, функціональні тести. За першої спеціалізації є невропатологом, що дозволяє якісно в комплексі діагностувати патології судин.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський
Сімейний лікар, терапевт, анестезіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань органів системи травлення, дихальної та сечовидільної систем. Здійснює ведення інтраопераційних та післяопераційних хворих. Виконує установку епідурального катетера, займається проведенням спінальної анестезії. Лікує гіпертонічну хворобу, серцеву недостатність, бронхіт, гастрит, цистит, ГРВІ, грип, анемію, панкреатит та інші хвороби.
Сімейний лікар, терапевт
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Проводить огляд передопераційних хворих. Консультує з питань правильного харчування при патологіях ШКТ. Виконує ЕКГ з розшифровкою. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, пневмонію, остеоартроз, цистит, гастрит, шкірні висипання, гіпертонічну хворобу та аритмію.
Нейрохірург
Лікар спеціалізується в області нейрохірургії. Лікує черепно-мозкові травми та їх наслідки, грижі міжхребцевих дисків, стеноз хребетного каналу, гемангіоми тіл хребців, больові синдроми хребта. Бере активну участь в конференціях та семінарах.