Москальова Світлана Василівна

Дерматолог
лікар вищої категорії
Лікар-дерматолог Москальова Світлана Василівна спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань сучасними методами, здійснює діагностику новоутворень шкіри.

Лікар працює в клініках:

Анжела
Сподобалася компетентність та ввічливість лікаря. Вона все доступно і зрозуміло роз'яснила. Сподобався її професіоналізм, чіткий та грамотний підхід до вирішення моєї проблеми. Кваліфікований спеціаліст! Рекомендую!
Мілана
В даний час проходжу лікування у лікаря. Подобається уважний підхід до пацієнта, все зрозуміло пояснює, лікар володіє новітніми методиками у лікуванні, що теж дуже подобається. Буду продовжувати лікування у даного фахівця до подальшого одужання.

• 1994 р. — закінчила Одеський медичний університет ім. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 1994-1996 рр. — Одеса, інтернатура за спеціальністю «Дерматовенерологія», проходила на базі Обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

• 2004 р. — присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Дерматологія".
  • 2008 р. — Київ. Пройшла курс з трихології.
  • 2009 р. — підтвердження вищої кваліфікаційної категорії.
  • 2010 р. — стажувалась в дерматологічні клініці в Форт-Маєрс, (Маямі), протягом 6 місяців.

• 2002 р. — член Української асоціації дерматовенерологів.
  • 2012 р. — учасник міжнародної асоціації дерматовенерологів.