Закриничний Сергій Михайлович

Дерматолог, дерматохірург, дерматоонколог, венеролог
лікар вищої категорії
Викликати додому
Доктор веде прийом у власній приватній клініці Область професійної діяльності фахівця - комплексна допомога в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся,нігтів,, онкодерматологогія, дерматохірургія, інфекційних захворювань статевих органів (включаючи венеричні)

Одеса вул. Розкидайлівська, 67 Б, ЖК Простір р.Приморський

Карен
Лучший
Марта
Отличный врач ребенку помог избавиться от ранок,в другой клинике сказали что стрептодермия оказалось совсем другое !очень толковый врач!советую
Екатерина
Обратилась к Сергею Михайловичу по совету знакомых. Очень хороший доктор, вместе мы победили болезнь! Рекомендую доктора всем!
Даша
Акне замучало еще с подросткового возраста( Зато теперь хвастаю чистой кожей)) Спасибо большое
С удовольствием посетила бы этого врача еще раз.
Приходила на мезотерапию, врач — настоящий профессионал.
Степан
Сам знаю, как порой не хочется идти по врачам. Но что поделать - надо !Тем более, что Закриничный очень деликатно подходит к решению проблем
Делала у Сергея Михайловича инъекции красоты, процедура почти безболезненная, а результат виден сразу.
Александр
Рекомендую этого венеролога, вы не пожалеете, что пошли на консультацию именно к нему!
Катенька
Девочки, инъекции красоты просто бомба. Обращайтесь, не пожалеете
Борис Анатольевич
Долго не мог решиться пойти к врачу со столь интимным вопросом. Сергей Михайлович оказался очень хорошим специалистом, помог решить проблему.
Кристина Брынзила
Самый лучший дерматолог! Единственный врач который помог мне с проблемой. Врач профессионал, подошёл к проблеме научно, сдали анализы, назначил лечение, наблюдал в динамике. Рекомендую!
Алёна
Квалифицированный врач,всё подробно объяснил,рассказал,дал подробную консультацию о нужных препаратах и о правильном лечении.

• 1988 р. — Одеський національний медичний університет, медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Інтернатура по спеціальності "Дерматовенерологія".

• 2014 р. — спеціальний курс за програмою "Біоревіталізація", Навчальний центр "Космо-Трейд", м. Київ;
  • 2015 р. — Курс тематичного удосконалення "Радіохвильве видалення новоутворень шкіри", Інститут дерматокосметології доктора Богомольця;
  • 2015 р. — курс "Дерматоскопія новоутворень шкіри", Інститут дерматокосметології доктора Богомольця.

• EADV ( Європейська Академія Дерматовенерології)
  • IDS ( Міжнародна Асоціація Дерматоскопії )
  • EADO ( Європейська Асоціація Дермато-онкології )
  • UADV ( Українська Академія Дерматовенерології )
  • UHRS ( Українське Товариство Дослідження Волосся )
  • UADO ( Українська Асоціація Дермато-онкології )

Лікар-дерматолог, дерматохірург, дерматоонколог, венеролог надає послуги

• консультативний прийом;
  • діагностика та лікування захворювань шкіри, волосся, нігтів
  • видалення новоутворень радіохвильовим методом, рідким азотом, хірургічним шляхом
  • біопсія новоутворень шкіри
  • гістологічний аналіз видалених новоутворень;
  • дерматоскопія новоутворень на шкірі та слизових (родимки, нарости, пухлини, пігментні плями) - виконується дерматоскопом останннього покоління Dermlite DL5 (США);
  • дерматоскопія запальних хвороб шкіри
  • профілактика меланоми;
  • лікування діатезу у дітей оригінальними методиками;
  • діагностика і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • діагностика і лікування захворювань чоловічих статевих органів;
  • вузькосмугова фототерапія ( UVB-311 нанаметрів) для лікування псоріаза, екземи та інших запальних хвороб шкіри
  • космітологічни процедури : біоревіталізація, ботулінотерапія