Сторінка 3. Дерматологи в Одесі

Сергей
Хороший врач. Качественно и быстро проводит лечение. Рекомендую.
25 травня '16 г.
Прекрасный человек и специалист. Диагностика и назначения без ошибочно. Благодарю и всем рекомендую.
26 жовтня '17 г.
Илона
Очень хорошо, когда доктор действительно знает свое дело. Рекомендую — это действительно очень хороший специалист!
03 травня '16 г.
Злата
Елена Анатольевна знает, как решить проблемы с кожей. Убедилась на себе. Тех дефектов, которые портили мой внешний вид и от которых я так страдала, больше нет. Я счастлива!
01 січня '17 г.
Виолетта
После проведения нескольких процедур Ирины Анатольевны, у меня теперь вновь чистая и гладкая кожа. Об угревой сыпи теперь тьфу тьфу только в страшных снах вспоминаю. Конечно рекомендую!
08 січня '17 г.
Настя
Консультувалась та лікувалась у цього лікаря. Проблеми з волоссям з’явились зненацька. Я звернулась до спеціалістів, але результат не відразу був. Тоді мені рекомендували Пащенко. Я дуже задоволена, це був правильний вибір.
01 січня '17 г.
Дерматолог, косметолог
Лікар дерматолог вищої категорії, косметолог, мезотерапевт. Спеціалізується на розробці інноваційних методик і проведенні різноманітних процедур в напрямку естетичної медицини (корекція фігури, контурна пластика, ексофілація, мезотерапія, карбоксітерапіі, ін'єкції краси). Має вчений ступінь кандидата медичних наук.
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні венеричних і шкірних захворювань, а також їх профілактики. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, вугрової хворобою, псоріазом, червоним вовчаком, грибковими ураженнями шкіри, хламідіозом, уреаплазмозом. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по дерматовенерології.
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та видаленні новоутворень шкіри (папіломи, кондиломи, родимки, гемангіоми, себорейні кератоми, фіброми, контагіозні молюски, судинні сіточки, пігментації), лікуванні шкіряних захворювань (псоріаз, екзема, атопічний дерматит), інфекції шкіри.
Дерматолог, косметолог
Доктор лікує широкий спектр захворювань шкіри. У роботі використовує такі методики, як ботулінотерапія, мезотерапія, контурна пластика, плазмотерапія, біоревіталізація, фракційне омолодження СО2 лазером. Консультує з питань вибору косметики для домашнього догляду за шкірою. Лікує акне, розацеа, екзему.
Лікар дерматолог-косметолог
Косметолог, дерматовенеролог
Лікар косметолог, дерматовенеролог, що займається лікуванням венеричних і шкірних захворювань, проведенням лазерної епіляції. Працює з сучасними методиками, спрямованими на корекцію фігури.
Дерматолог
Записатися на прийом8 онлайн записів
Lерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог, косметолог, спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою шкірних захворювань. Виконує видалення шкірних новоутворень. Проводить усунення гіпергідрозу в пахвових западинах, на стопах і долонях, біоревіталізацію, біоармування, мезотерапію обличчя та волосистої частини голови. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, контактним дерматитом, екземою, псоріазом, гострою кропивницею, вірусними бородавками, себорейним дерматитом та іншими патологіями. Спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Записатися на прийом4 онлайн записи