Дерматовенеролог в Одесі

Кравченко Лідія Павлівна
Все сподобалось
12 грудня '23 г.
Кристина Брынзила
Самый лучший дерматолог! Единственный врач который помог мне с проблемой. Врач профессионал, подошёл к проблеме научно, сдали анализы, назначил лечение, наблюдал в динамике. Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Іванна
Лікар знавець своєї справи, дуже компетентна та досвідчена. Зараз дуже важко знайти хорошого лікаря, а тут я дуже задоволена. Назначила лікування, яке допомогло одразу в перші дні
30 листопада '-1 г.
Еще не прошла весь курс, но результаты видно после 3х дней! Лечение выписала доступное. Спасибо.
09 серпня '19 г.
Дерматовенеролог, трихолог
Лікар Трусова Марина Володимирівна спеціалізується на лікуванні дерматовенерологічних хвороб. Кандидат медичних наук, практикує терапію озоном і лазером. Здійснює ін'єкційне введення гомеопатичних препаратів. Також використовує власні, унікальні, методики. Лікує вугровий висип, акне, псоріаз і грибки. Діагностує і робить видалення шкірних новоутворень доброякісного характеру.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Дерматолог, дерматохірург, дерматоонколог, венеролог
Викликати лікаря додому
Доктор веде прийом у власній приватній клініці Область професійної діяльності фахівця - комплексна допомога в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся,нігтів,, онкодерматологогія, дерматохірургія, інфекційних захворювань статевих органів (включаючи венеричні)
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05
Одеса вул. Розкидайлівська, 67 Б, ЖК Простір р.Приморський
Косметолог, дерматовенеролог
Лікар косметолог, дерматовенеролог, що займається лікуванням венеричних і шкірних захворювань, проведенням лазерної епіляції. Працює з сучасними методиками, спрямованими на корекцію фігури.