Доктора Ліліана, клініка естетичної медицини

Пн — Пт: 10:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Клініка естетичної медицини Доктора Ліліани" — це спеціалізований центр косметології, який допомагає підтримувати красу пацієнтам вже більше десяти років. У клініці прийом веде кандидат медичних наук.

Послуги, які надаються в установі:

• консультація фахівця;
  • видалення родимок, папілом, бородавок;
  • різні пілінги шкіри обличчя;
  • позбавлення від небажаного волосся, целюліту, зайвої ваги;
  • лікування проблемної шкіри і демодекса;
  • тредліфтінг і СМАС ліфтинг;
  • збільшення губ;
  • карбоксітерапіі;
  • плазмоліфтінг;
  • видалення тату;
  • лікування гіпергідрозу;
  • корекція форми обличчя;
  • лікування нігтів за допомогою лазера;
  • ЕЛОС-терапія;
  • мезотерапія;
  • кріодермія;
  • ін'єкції краси;
  • комплексний догляд за волоссям;
  • всі види масажу.

Переваги клініки — проведення омолодження шкіри без оперативних і інвазивних втручань, тільки індивідуальний підхід, новітнє обладнання, робота на результат.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Доктора Ліліана, клініка естетичної медицини, вартість послуг:

• Пілінг обличчя від 450
  • Чистка обличчя від 600
  • Мезотерапія обличчя від 700
  • Електропорація 700
  • Дарсонвалізація від 200
  • Індивідуальний підбір засобів для домашнього догляду
  • Безопераційна ліпосакція від 650

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Богдана
27 квітня '18р.
У Ліліани я постійно роблю чищення обличчя. Через те, що обличчя у мене проблемне, то я постійний клієнт Ліліани. Робить вона все акуратно, після процедури обличчя чисте і доглянуте. Щиро дякую.
Олена
Потрапила до Ліліани за рекомендацією подруги. Робила у неї хімічний пілінг. Результат мене на скільки порадував, що я записалася на інші процедури. Від неї я завжди виходила задоволеною. Тепер я відвідую цього косметолога.
Марианна
Девчонки, кто хочет губки, как у Анжелины Джоли, советую обратиться в клинику доктора Лилианы. Я очень довольна результатом. Записалась и на другие процедуры по уходу за лицом.
Камила
Я уже несколько раз в клинике эстетической медицины доктора Лилианы делала комплексный уход за волосами. Результат впечатляющий. Мои волосы сияют красотой и здоровьем. Приду сюда обязательно еще.
Инга
Лилиана стала моим спасителем, она помогла мне излечить проблемную кожу и избавиться от демодекса. Я ни на секунду не пожалела, что обратилась именно к ней. Спасибо большое за помощь.
Света
Несколько лет я систематически хожу на процедуры к Лилиане. Она на протяжении длительного времени помогает мне сохранить молодость и красоту. Она дипломированный, опытный специалист, мастер своего дела. Рекомендую всем!
Алла
Я вже давно стала постійним клієнтом Ліліани. Завдяки її сучасним методикам і вмілим рукам моя шкіра сяє і радує мене красою. Вона уважна, приємна в спілкуванні, похід до неї, для мене, як свято.
Лиза
Пройти курс омоложения решила у косметолога Пиньковской.Лилиана Иосифовна предложила воспользоваться инъекциями красоты. Результатом очень довольна. Полодела сразу лет на 10. Теперь все мои подруги обзавидуются.
Диана
Прекрасный доктор. Благодаря ей моя кожа просто сияет)
Хожу к доктору регулярно и рекомендую ее всем своим подружкам)))
Зверніть увагу на інші клініки:
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
7,3
Медичний центр "Доктор Благо" — це спеціалізована наркологічна клініка, в якій проводять позбавлення про різного роду залежностей. Ведеться активна співпраця з іноземними партнерами.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я.
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00