Медіком, центр здоров'я та краси

4.4
Безкоштовна парковка
Одеса, вул. Південна, 27
р.Приморський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

"Медіком" — це спеціалізований центр здоров'я та краси, який почав функціонувати в 2011 році. Пріоритетна робота клініки — за допомогою косметологічних і лазерних процедур позбутися будь-яких недоліків.

Послуги, які надає медичний центр:

• консультація профільного лікаря;
  • проведення діагностики;
  • діагностика і лікування шкірних патологій (дерматитів, екземи, педикульозу, кропив'янки, позбавляючи, псоріазу);
  • позбавлення від бородавок, кондилом, папілом, контагіозного молюска, грибкових уражень;
  • лікувальна терапія при захворюваннях волосся і нігтів;
  • лазерна косметологія;
  • радіохвильової ліфтинг;
  • ін'єкції краси;
  • нарощування вій;
  • перманентний макіяж;
  • лікування різних венерологічних патологій;
  • позбавлення від "кісточки" на нозі.

Переваги центру здоров'я та краси — новітнє обладнання, безкоштовна перша консультація, адекватні ціни, наявність акцій і знижок.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медіком, центр здоров'я та краси, вартість послуг:

• Ультразвукова чистка шиї
  • маска Гіалуаль
  • маска Філорга
  • маска Принцес
  • Ще...
  • Шкірна пластика після видалення новоутворення
  • Консультація дерматовенеролога
  • Первинна консультація дерматолога
  • Повторна консультація дерматолога
  • Фототерапія вугрової хвороби (обличчя)
  • Фототерапія вугрової хвороби (спина)
  • Фотовидалення пігментації (1 спалах)
  • Фотовидалення пігментації (обличчя)
  • Лазерне видалення судин (ND: YAG неодимовий лазер), до 100 імпульсів - 15 хв

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Маша
09 травня '18р.
Врач знает, что надо делать. Мне нравится
Алина
Мой прежний косметолог, мне очень нравилось, но в связи с переездом пришлось искать другого. На новой работе мне посоветовали Коеву Ирину. Я в восторге. Замечательный мастер, сразу видно, что ей ее работа нравится, делает ее с душой.
Надежда
Пару месяцев назад была у него на приеме. Меня беспокоила папиллома на руке. Она чесалась и это мкня беспокоило. Вместо еармалтного назначения, врач взял листик и ручку и начал на листике в ряд ставить +- даже без пометок, спрашивая вопросы-когда у меня был секс и сколько половых партнеров. Орал на весь кабинет, что ОК это очень очент вредно! И что гормоны принимать нельзя!!! Далее самое смешное. Провел пальцами по спине и грудной клетке и сказал:"ну мне все ясно. У меня есть волшебные укольчики. Только не у меня. У моего друга врача. Вы пройдете терапию и ко мне. Я спросила, что у меня, он начал орать, что это не мое дело и ему виднее На мой вопрос - гормональный ли препарат, он ответил -"чучуть". Капец. Спросила, может мне сперва анализы надо какие-то сдать, он разораося, что наша межицина тупая и что, я не вижу, чтоли, что он с другой страны и у них там медицина другая и лечат по-другому. Пока он орал, я прогуглила препарат. Оказалось, что словом "чучуть"это гормональное средство не назовешь. После моего замечания на этот счет-стал орать еще больше и махать руками. Я ушла. Крик и ругань меня сопровождвла до самого выхода.
Рада, что знаю доктора Коеву, она очень хороший специалист, мне очень нравится ходить к ней на приемы)
Диана
Регулярно посещаю доктора Коеву. Она отличный специалист. Благодаря ее страрания я выгляжу великолепно!
Алла
Очень хороший доктор. Рекомендую)

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я.
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.