Мазурова Тетяна Миколаївна

Косметолог
лікар першої категорії
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні апаратних процедур по відновленню контурів обличчя і тіла. Проводить терапію волосся методом мезотерапії, має навички виконання плацентотерапіі. Бере участь у діяльності асоціацій косметологів і трихологів.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський

Виталина
Татьяна Николаевна помогает мне великолепно выглядеть и я ей за это очень благодарна.
Екатерина
04 травня '16р.
Очень хороший врач, рекомендую ее всем своим подругам и знакомым)))

• 1998 р. — Одеський національний медичний університет (ОНМУ), медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 1999 р. — Інтернатура по спеціальності "Дерматовенерологія", ОНМУ.

• 2003 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл), присвоєння II категорії по дерматовенерології.
  • 2004 р. — курси "Дерматокосметологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ.
  • 2007 р. — курси "Трихологія", Російський університет дружби народів, м. Москва.
  • 2010 р. — ПАЦ, присвоєння І категорії по дерматовенерології.
  • Курси по контурній пластиці.
  • Курси по плазмоліфтингу.
  • Курси по мезотерапії.
  • Курси по біоревітизації.
  • Курси "Застосування екстракту людської плаценти".
  • Курси передоопераційної підготовки та реабілітації післяопераційних пацієнтів.

• Українська асоціація косметологів.
  • Українська асоціація трихологів.