Сторінка 43. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань зубів. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку карієсу. Проводить протезування на імплантатах, знімне та незнімне протезування. Приймає пацієнтів з гінгівітом, пародонтитом, пародонтозом, стоматитом та зубним каменем.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням стоматологічних захворювань. Проводить професійну гігієну ротової порожнини, знімне та незнімне протезування. Приймає пацієнтів з флюсом, пульпітом, стоматитом, зубним каменем, карієсом, гінгівітом. Виконує чистку зубів ультразвуком.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається виправленням прикусу у дорослих та дітей. Спеціалізується на вирівнюванні зубів капами та брекет-системами. Підбирає оптимальний тип лікування з урахуванням параметрів конкретної ситуації та переваг пацієнта. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-ортопед, хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на відновленні зубів та їх протезуванні. Виконує клаптеві операції, операції з видалення зубів, в тому числі зубів мудрості. Проводить пластику вуздечки верхньої губи. Займається імплантацією зубів.
Хірург-імплантолог
Лікар проводить двоетапну (класичну) імплантацію зубів, одномоментну імплантацію. Виконує кісткову пластику, синус-ліфтинг. Лікує зуби уві сні. Бере активну участь в міжнародних конференціях і семінарах, присвячених питанням сучасної стоматології.
Стоматолог дитячий
Доктор займається лікуванням захворювань зубів та ясен у дітей. Проводить пломбування та лікування молочних зубів. Консультує з питань правильної гігієни ротової порожнини. За потреби призначає рентген зубів, панорамні знімки зубощелепної системи. Успішно лікує карієс, пульпіт, стоматит.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3) м.Оболонь195м.Мінська276м.Почайна3410
Стоматолог
Доктор лікує широкий спектр стоматологічних захворювань. Приймає пацієнтів з карієсом та некаріозним ураженням зубів. Займається реставрацією зубів сучасними способами. Виконує професійну гігієну ротової порожнини. Проводить видалення зубного каменю та відбілювання зубів.
Стоматолог-ортопед
Анна Вікторівна – кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед. Автор 35 наукових праць. Спеціалізується на протезуванні, загальній стоматології (лікування карієсу, реставрація зубів) пародонтології, лікуванні дисфункції СНЩС, бруксизму. Проводить проф. гігієну ротової порожнини, протезування зубів, встановлення керамічних коронок та вінірів.
Консультація от 150
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, гнатолог. Спеціалізується на лікуванні дисфункції СНЩС, лікуванні бруксизму. Проводить всі види протезування (протезування на імплантатах, незнімне, знімне, умовно знімне протезування). Лікар працює у цифровому протоколі.
Консультація от 150