Сторінка 45. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Ендодонтист
Павло Анатолійович займається лікуванням пульпіту та його ускладнень, періодонтити, доставання зламаних інструментів з кореневого каналу, закриття перферацій. Займається лікуванням зубів під мікроскопом.
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Стоматолог-терапевт, стоматолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка) м. Академмістечком.Сирецьм. Берестейська
Стоматолог-терапевт, стоматолог, стоматолог-ортопед, щелепно-лицевий хірург
Лікар виконує наступні лікувальні процедури та операції: консультація пацієнтів, діагностика стоматологічних захворювань та складання плану лікування. Лікар спеціалізується на терапевтичному спектрі послуг: лікування каріозних уражень зубів, ендодонтичному лікуванні кореневих каналів різної складності, та інших стоматологічних маніпуляцій.
Стоматолог-терапевт
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-терапевт, стоматолог
Стоматолог, стоматолог-терапевт
Лікар виконує такі лікувальні процедури та операції: консультація пацієнтів, проведення КТ дослідження та складання плану лікування. Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії, роботі з фотополімерними пломбами, комплексній професійній гігієні порожнини рота, знятті зубного каменю.
Стоматолог
Стоматолог-терапевт, гігієніст