Сторінка 42. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням пародонтиту, а також інших захворювань зубів. Проводить зняття м'яких та твердих зубних відкладень різними методами. Виконує відбілювання зубів. Спеціалізується на художній реставрації зубів та лікуванні некаріозних уражень ротової порожнини.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, стоматиту, пародонтиту, пародонтозу. Займається художньою реставрацією зубів, відбілюванням зубів. Виконує типове та атипове видалення зубів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-ортодонт
Ганна Олександрівна проводить лікування, впроваджуючи передові методи зміни прикусу, поліпшення функціонування зубів і щелеп, їх зовнішнього вигляду. Працює з усіма можливими системами брекетів: металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі. Проводить дитячий ортодонтичний прийом. Ортодонт встановлює брекет системи пацієнтам для вирівнювання прикусу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Стоматолог-ортодонт
Лікар веде ортодонтичний прийом. Займається лікуванням (знімна/незнімна техніка, MEAW, TAD) зубощелепних аномалій, проводить ортодонтичну підготовку до встановлення імплантатів або тотальної ортопедичної реабілітації, ортодонтичне лікування періо-пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149
Стоматолог-терапевт, ендодонт
Доктор Генералова Катерина Олександрівна - стоматолог-терапевт. Спеціалізується в області ендодонтії. Досвід роботи 14 років. Лікар першої категорії проводить загальну терапію захворювань ротової порожнини. Спеціалізується на стоматитах, пульпітах і гінгівітах. Проводить художню реставрацію зубного ряду. Приймає пацієнтів в приватному порядку.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається первинною діагностикою та лікуванням найбільш поширених захворювань зубів і слизової оболонки порожнини рота. Спеціалізується на художньої реставрації зубів. Лікує гінгівіт, зубний камінь, всі види карієсу, пародонтоз, пародонтит і стоматит. Консультує з питання вибору зубних паст. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах по стоматології.
Стоматолог-ортопед
Лікар займається знімним і незнімним протезуванням зубів. Встановлює тимчасові, керамічні та металокерамічні коронки на зуби. Виконує установку брекет-систем. Лікує адентію, пульпіт, пародонтоз, пародонтит і всі види карієсу. В роботі використовує сучасні стоматологічні матеріали.
Стоматолог, терапевт, дитячий ендодонтист, хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубних патологій у дорослих та дітей. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, флюсом, пародонтитом, пародонтозом, гінгівітом та іншими захворюваннями. Виконує чистку зубів, встановлює пломби та лікує кореневі канали. Проводить видалення постійних та молочних зубів.
Дитячий стоматолог, терапевт, хірург
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань зубів та ясен. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виконує видалення зубів, лазерне відбілювання зубів, фторування зубів. Лікує всі види карієсу, пародонтоз, пародонтит, стоматит, гінгівіт та зубний камінь. Проводить художню реставрацію зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-ортопед
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубних патологій. Проводить протезування зубів (знімне та незнімне). Виконує професійну гігієну порожнини рота. Приймає пацієнтів із зубним каменем, пародонтитом, пародонтозом, карієсом, гінгівітом, пульпітом та стоматитом. Консультує з питань вибору паст та правильного чищення зубів.
Київ вул. Олександра Олеся, 6б м.Оболонь1 ч. 18 мин15м.Сирець5513