Стоматологічна клініка Мед-Део на Ірпінській

Пн — Пт: 09:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна мережа «МЕД-ДЕО Компані», зокрема філія по вулиці Ірпінській, працює за принципами сімейної медицини. Вже практично 20 років ведуть прийом дорослих, дітей, вагітних жінок його висококваліфіковані співробітники.

Завдяки устаткуванню сучасним обладнанням та постійному підвищенню своєї кваліфікації персонал надає широкий спектр якісних стоматологічних послуг:

• Своєчасна діагностика
  • Безболісне лікування
  • Процедури по відбілюванню, видаленню нальоту і твердих відкладень
  • Видалення зубів
  • Протезування
  • Виправлення прикусу і положення зубів
  • Імплантація
  • Цифрова рентгенодіагностика

У даному центрі ви можете виконати якісний панорамний знімок зубів. Сучасний рентген-апарат дозволяє отримати максимально чітке зображення на тлі мінімального променевого навантаження.

Досвідчені кадри і використання інновацій, гнучка цінова політика, можливість безкоштовних консультацій, гнучкий графік роботи, співпраця зі страховими компаніями є прикладом впровадження кращих європейських традицій на пост- радянському просторі.

Стоматологічна клініка Мед-Део на Ірпінській , вартість послуг:

• КТ верхньої та нижньої щелепи
  • КТ верхньої щелепи
  • КТ нижньої щелепи
  • КТ сегмента (2-3 зуба)
  • Прицільний знімок 1 зуба
  • Панорамний знімок зубів (ОПТГ)
  • ТРГ у прямій та боковій проекції
  • ТРГ у прямій проекції
  • ТРГ у боковій проекції
  • ТРГ черепа (17*13)
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД нирок
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур) трансабдомінально
  • УЗД передміхурової залози (трансабдомінально)
  • УЗД передміхурової залози (трансректально)
  • УЗД передміхурової залози та сечового міхура (залишкова сеча) (трансабдомінально)
  • УЗД передміхурової залози та сечового міхура (залишкова сеча) (трансректальне обстеження)
  • УЗД передміхурової залози, сечового міхура та органів калитки
  • УЗД яєчок, сім’яних канатиків, статевого члена
  • УЗД органів калитки (яєчка, придатки яєчок)
  • Гайморотомія
  • Консультація доктора медичних наук
  • Консультація спеціалістів (консиліум)
  • Консультація лікаря-стоматолога
  • Консультація лікаря-стоматолога з подальшим лікування
  • Лікування флюорозу зубів
  • Фторування 1 щелепа
  • Надання невідкладної допомоги
  • Адгезивний міст DentaPreg (тимчасова конструкція) (встановлення)
  • Адгезивний міст DentaPreg (постійна конструкція) (встановлення)
  • Індивідуальний набір ”Cofferdam” (використання)
  • Індивідуальний набір ”Optra Gate” (використання)
  • Індивідуальний набір ”RUBBER-DAM” (використання)
  • Відбілювання зубів Opalescence Boost
  • Розщеплення кісткового гребеня області 1-го зуба (без урахування вартості матеріалу)
  • Вестибулопластика
  • Імплантат внутрішньокістковий Корея (OSSTEM)
  • Імпланти MegaGen
  • Імплантати Ankylos
  • Імпланти Nobel Biocare
  • Перевірка стабільності імпланту
  • Корекція незйомного апарату
  • Корекція знімного апарату
  • Підклеювання брекета
  • Ремонт апарату (1 щелепа)
  • Кільця на моляри (встановлення)
  • Заміна кільця
  • Заміна замка керамічного
  • Заміна замка металевого
  • Зняття відбитка
  • Ретейнер металевий (1 щелепа) (встановлення)
  • Шинування однієї щелепи при переломі
  • Пластика соустя із гайморовою пазухи
  • Пластика підборіддя без вартості імпланта
  • Видалення фолікулярної кисти
  • Остеотомія щелепи
  • Пластика носа місцевими тканинами
  • Хейлопластика однобічна
  • Ураностафілопластика
  • Контурна пластика обличчя

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хочу подякувати Кеяну Давиду Миколайовичу, щелепно-лицьовому хірургу, за видалення каменя з протоки слинної залози. Звернувшись за допомогою до Давида Миколайовича, не пожалкувала жодного разу. Дякую за ваше чуйне ставлення, за ваш професіоналізм. Чіткі були консультації та приємне спілкування і головне я задоволена результатом. Проблема зникла. Дякую!!!
Катерина
Клініка мені дуже сподобалась. Все - від зустрічі на ресепшн до прийому в кабінеті. Але, звичайно, головне - це лікарі, а вони неймовірні. Величезне дякую лікарю Кратіку Андрію за його бездоганну роботу. Якісно, оперативно та впевнено. Без болю та, відповідно страху з моєї сторони. Золоті руки і справжній професіоналізм. Дякую 10 з 10. Справді, не пожалкуєте.
Шемякіна Олена Миколаівна
Вдячна Марії Менджул за врятований зуб. Все було зроблене якісно, вчасно, добре проліковано. Лікар- стоматолог Менджул Марія Андріївна- професіонал своєї справи.
У меня недавно начали болеть буквально все зубы. И во время чистки я заметила как бы смещение передних зубов к центру обеих челюстей. Обратилась за консультацией в клинику Мед Део. Доктор предложил сделать МРТ челюстей для точной постановки диагноза. В итоге оказалось что у меня нетипичное расположение зубов мудрости. Они лежат. И в процессе роста внутри челюстей давят на остальные зубы смещая их. Удалила эти зубы я операционным путем в этой же клинике. И сейчас зубная боль меня не беспокоит.
Роман
Зубы мудрости это для меня одна большая и очень болезненная проблема с того момента как они начали прорезываться в восемнадцать лет. Теперь же один из них (нижний левый) на половину сломался и начал гнить. А верхний правый тоже постоянно донимал ноющей болью. Записался в клинику Мед Део на консультацию по поводу этих двух товарищей. Доктор посоветовал их удалить. Я согласился. Весь процесс удаления прошел безболезненно и относительно быстро. Самочувствие после удаления значительно улучшилось. Наконец -то ушла эта постоянная раньше донимавшая ноющая, а порой и очень острая боль. Так что я за это избавление от нее очень благодарен врачам клиники Мед Део.
Виталий
Замечательные, дружеские врачи. Быстро сделали пломбы, дали рекомендации
Андрей
Елена Анатольевна, огромная благодарность Вам за Ваш талант качественно лечить безнадежное и делать это абсолютно без боли. Кто еще выбирает семейного стоматолога? Звоните и идите. Выбор очевиден.
Тетяна
10 квітня '18р.
Спеціаліст від Бога . Золоті руки . Дякуємо,наша сім'я найшла свого стоматолога.
Ангелина
Мой муж проводил у Серовой целую серию процедур по восстановлению зубов. Скажу откровенно, это недешево и долго, а часто и челюсть сильно болит. Но результат того стоил, стоматолог нам попался грамотный, поэтому все страдания были не напрасны.
Игорь
Внимательный, ответственный, добросовестный стоматолог-терапевт. Спасибо, могу рекомендовать смело, достойный специалист по отбеливанию и уходу за полостью рта. От посещения только положительные эмоции. Обращайтесь, не пожалете)
Иван
Об Оксане Васильевне хочу оставить только положительные отзывы. Впервые встречаю такого грамотного стоматолога. Приняла как родного человека, быстро помогла вылечить кариес, дала множество полезных советов на будущее. Теперь будем к ней обращаться всей семьей.
Обратилась к Сергей Сергеевичу по рекомендации подруги. Врач сразу обнаружил периодонтит. После нескольких сеансов проблема была решена. К врачу претензий нет. Для себя решила, что другого специалиста искать не буду. На следующий профилактический осмотр снова запишусь к нему.
Лида
Приводила на консультацию к стоматологу Качаенко своего сына-подростка. Алла Васильевна провела с ним беседу и научила как правильно ухаживать за зубами и полостью рта. Доходчивым языком объяснила насколько для здоровья важна гигиена. С тех пор сын следит за своими зубами и ходит на профилактические осмотры к Алле Васильевне.
Елизавета
Наталия Григорьевна очень хороший стоматолог-ортодонт, благодаря ей, мой ребенок ходит с ровненькими зубками. А главное, мне кажется, что она немного психолог, я первый раз видела такое, что бы доктор с легкостью мог уговорить ребенка носить пластинку.
Борис
Спасибо за ваш труд
Денис
Сработано быстро и качественно. Высший балл
Руслан
Приводил сына на прием (8 лет), специалист мне понравилась, с ребенком общий язык нашла
Римма
За консультацию огромное спасибо
Евгения
С юмором подходит к работе, сразу настроение поднимается и никакого страха перед процедурой как не бывало)))
Владислав
Оксана Васильевна отлично отбелила и запломбировала мне зубы. Советую.
Отличный стоматолог, мне все на приеме понравилось
Ян
Никаких нареканий к работе этого специалиста
Даниил
Ставила ребенку брекеты. Не плакал, сейчас ходим на регулярные осмотры, тоже все в порядке
Евгений
Понравилось, что врач наглядно показал последствия проблемы, если ее не устранить.
Александр Николаевич
Обращался по вопросу о съемном протезе. Все отлично сделал. Рекомендую.
Артур
Квалифицированный и внимательный специалист.
У ребенка проблема с прикусом. Врач отнеслась к этому серьезна. Сейчас наблюдаемся. Понравилась.
Приемом и осмотром довольна. Рекомендую.
Юля
Захотела отбелить зубы. Все прошло хорошо. Довольна.
Лида
Благодаря Алексею Ивановичу теперь и у меня "Голливудская" улыбка))
Инесса
Хороший специалист. Мне понравился, рекомендую
Никита
Огромнейшее спасибо врачу! Советую.
Эдуард
Врач хорошо разбирается в протезировании.
Мои рекомендации, на приеме все понравилось
Полина
Врач отличный! Очень внимательный и тщательно подходит к своей работе.
Степан
Врач быстро и качественно меня осмотрел. Приемом вполне доволен.
Тимур
01 травня '16р.
Прекрасно восстановил мне нижний зубной ряд. Рекомендую.
Павел
30 листопада '-1р.
Немного запустил свои зубы. Когда попал на прием к Юлии Валентиновне пришлось пломбировать несколько зубов, снимать зубной камень и профессионально отбеливать зубы. Спасибо доктору за терпение и такт. Теперь буду обращаться только к этому стоматологу.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.