Сторінка 41. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікар займається лікуванням і пломбуванням зубів. Лікує карієс і його ускладнення, пульпіт, пародонтит, стоматит, гінгівіт, пародонтоз та інші захворювання. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує видалення постійних і молочних зубів, відбілювання зубів. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог - ортопед
Дмитро спеціалізується на лікуванні карієсу на різних стадіях, установці пломб і реставрацій. Прекрасно знаходить контакт із пацієнтами.
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Ортодонт
Доктор Хантіля Тетяна Анатоліївна спеціалізується на ортодонтичному лікуванні пацієнтів. Виконує діагностику прикусу, призначає методи корекції при виявленні патологій. Застосовує в роботі сучасні методи виправлення прикусу: брекет-системи керамічні, металеві, сапфірові і лінгвіальние. Використовує прозорі капи і пластини. Планує етапи терапії, контролює процес. Відвідувала теоретичні курси і семінари по стоматології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог, хірург
Видалення зубів будь-якої складності, парадонтальной хірургія, імплантація.
Дитячий стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, пародонтиту, стоматиту і гінгівіту у дітей. Виконує фторування зубів, видалення зубів під наркозом. Для кожного пацієнта складає індивідуальний графік лікування, підбирає засоби гігієни і профілактики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація бесплатно
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Травнева, 4
Стоматолог-гігієніст
Доктор Боржкова Антоніна Василівна спеціалізується в стоматології. Надає послуги консультації і огляду. Проводить весь спектр медичних процедур по діагностиці та лікуванню зубних хвороб. Виконує відбілювання і чистку зубів, в тому числі від зубного каменю, обробку щелепи фторосодержащими препаратами. Приймає пацієнтів з каріозними ураженнями, больовими відчуттями, ущільненнями в яснах і інший симптоматикою недуг ротової порожнини.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань зубів і ясен. Проводить професійну гігієну ротової порожнини і апаратне відбілювання зубів. Лікує карієс, пульпіт і періодонтит. Виконує художню реставрацію зубів. В роботі використовує сучасні стоматологічні матеріали та новітні техніки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог
Стоматолог-ортопед надає всіх спектр профілактичних і лікувальних послуг при зубо-щелепних патологіях. Проводить консультативні прийоми, виконує чистку зубів, лікує каріозні відкладення і пульпіти. Встановлює пломби, вініри і коронки, а також бюгельні протези. Крім того, займається лікуванням ерозії зубів, пародонтиту та періодонтиту.
Стоматолог-ортодонт
Лікар веде ортодонтичний прийом. Займається лікуванням (знімна/незнімна техніка, MEAW, TAD) зубощелепних аномалій, проводить ортодонтичну підготовку до встановлення імплантатів або тотальної ортопедичної реабілітації, ортодонтичне лікування періо-пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149
Стоматолог
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань зубів і ясен. Виконує чистку зубів ультразвуком та методом Air Flow. Лікує пародонтит, всі види карієсу, пародонтоз, стоматит, гінгівіт та пульпіт. Консультує з приводу вибору зубних паст та правильної гігієни ротової порожнини. Бере активну участь в конференціях та майстер-класах.