Лукашевич Андрій Богданович

Анестезіолог-реаніматолог
Лікар вищої категорії
Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, спеціалізується на проведенні знеболюючих процедур та наданні невідкладної допомоги у важких випадках. У його компетенцію входить проведення спінальної, епідуральної, провідникової, місцевої та загальної анестезії. Лікар відповідає за підготовку до операції пацієнта, моніторинг його стану і екстрені заходи у разі загрози життю.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

София
Грамотная подобранная анестезия – это не менее важно для успешной операции, чем работа хирурга. Хочу поблагодарить Андрея Богдановича за то, что он справился со своей задачей блестяще. Никаких осложнений не возникло.
Максим
Лукашевич участвовал к подготовке операции моей матери. Хорший и ответственный специалист.
Григорий
Оказывал неотложную помощь брату, сработал оперативно и эффективно. Огромная благодарность ему!
Алевтина
21 травня '16р.
Готовил отца к операции. Внимательный и образованный врач

• 1998 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, спеціалізація: лікувальна справа.

• 2011 р. — курси підвищення кваліфікації.