Олійник Володимир Іванович

Анестезиолог-реаниматолог
Лікар вищої категорії
Доктор Олійник спеціалізується на проведенні анестезіологічних процедур і невідкладної допомоги в екстрених випадках. У його компетенцію входить передопераційнапідготовка пацієнта, премедикація, призначення наркозу і місцевого знеболювання. Володимир Іванович володіє методами невідкладної терапії при зупинці серця, інсульт, інфаркт, анафілактичний шок та інших важких станах.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

Хотелось бы выразить оргомную благодарность Владимиру ивановичу за профессионализм и оказанную помощь. Я очень рада, что не ошиблась в выборе доктора. Смело могу рекомендовать его, как отличного специалиста.
Богдан
Консультувався у Василя Івановича перед операцією. Дуже турбувався, як подіє на мене наркоз. Дуже задоволен результатом, з лікарем оговорили усі важкі для мене питання. Зараз спокійно готуюсь до операції.
Катенька
У меня есть непереносимость некоторых препаратов. Владимир Иванович все это учел и выбрал оптимальный вид анестезии. Благодаря этому и во время операции все было хорошо, и после нее я быстро отошел. Спасибо за высокий профессионализм!
Вытащил мужа с того света, когда у него произошла остановка сердца. До конца жизни благодарны этому человеку
Григорий
У Олейника столько опыта и знаний, что его же коллеги обращаются за помощью. А для пациента лучше анестезиолога не найти.
Кирилл
Назначал мне анестезию. Создал хорошее впечатление.
Владимир Иванович готовил меня к операции. Под его опекой я чувствовал себя уверенно, все прошло как нельзя лучше.

• 1986 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, спеціалізація — «лікувальна справа».

• 2012 p. — Курси підвищення кваліфікації.