Грицюк Андрій Вікторович

Анестезіолог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Має досвід проведення хірургічних втручань з використанням штучного кровообігу і циркуляторного арешту. Бере активну участь в міжнародних конференціях і семінарах, публікує наукові праці в різних медичних виданнях.

Рита
Хочу выразить свою признательность за успешно проведенное хирургическое вмешательство всей команде врачей, в том числе и анестезиологу. Его профессионализм гарантировал безопасность жизни моего отца во время операции и послеоперационный период.

• 2005 р. — Київський медичний університет Української асоціації народної медицини;
  • 2008 р. — спеціалізація «Анестезіологія», Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• 2013 р. — Стажування, Німецький кардіологічний центр, клініка серцево-судинної торакальної хірургії, м. Берлін, Німеччина;
  • 2017 р. — Національна академія медичних наук України, спеціальність «Анестезіологія».

• Член Асоціації кардіохірургів України.