KinesisLife (КінезісЛайф) на м. Лук'янівська

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Фахівці медичного центру "KinesisLife" проводять лікування різних захворювань безопераційним методом (за допомогою кінезіотерапії).

Пацієнтам надаються послуги наступних видів:

• усунення целюліту;
  • скидання зайвої ваги;
  • виправлення викривлення хребта;
  • терапія: артриту; болі у спині; артрозу; патологічної чутливості кінцівок.
  • корекція фігури;
  • реабілітація після операцій.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікувальних вправ в залежності від поточного стану здоров'я та фізичної форми хворого.

Відділення "KinesisLife" розташоване на м. Олімпійська.

KinesisLife (КінезісЛайф) на м. Лук'янівська, вартість послуг:

• Консультація кардіолога 490
  • Повторна консультація кардіолога 200
  • Індивідуальний лікувальний сеанс кінезіотерапії 350
  • Персональний лікувальний сеанс кінезіотерапії 400
  • Надання послуги з виїздом додому (вартість виклику, додатково оплачується вартість послуги) від 500
  • Індивідуальне заняття ЛФК 400
  • Консультація і діагностика Лікаря Консультація включає в себе - мануально- м'язове тестування - тестовий сеанс в залі ЛФК 490
  • Консультація мануального терапевта 490
  • Cеанс мануально-м'язової корекції 600
  • Сеанс вісцеральної терапії (мануальна терапія внутрішніх органів) 600
  • Сеанс краніо-сакральної терапії 600
  • Сеанс лімфодренажної техніки 600
  • Лікувальний сеанс тригерних точок зона голови і шиї 150
  • Лікувальний сеанс тригерних точок зона шиї і лопаток 350
  • Лікувальний сеанс тригерних точок Зона верхньої кінцівки (лопатка, надпліччя, плече) 200
  • Лікувальний сеанс тригерних точок зона передпліччя і кисті 100
  • Лікувальний сеанс тригерних точок зона передньої черевної стінки або зона таза 100
  • Лікувальний сеанс тригерних точок зона тазостегнового суглоба і стегна 150
  • Повторна консультація ендокринолога 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Карина
Никак не могла избавиться от целлюлита, комплексы были страшные, что только не делала, весь интернет переискала, к врачу идти не хотела, и зря!!! Я народными средствами потратила денег больше, чем тут за курс заплатила, но при этом тут сразу результат виден был и сейчас тело шикарно выглядит!!
Марк
На работе я повредил сустав, врачи рекомендовали реабилитацию. Для этого выбрал клинику и опытного врача из тех, кого рекомендовали друзья. И результат меня не разочаровал. Отличный специалист, знает свое дело. Мое самочувствие улучшилось.
Я - першокурсниця київського вузу. Рік тому наполегливо готувалася стати студенткою, довелося більшість часу проводити за підручниками, мало рухатися, внаслідок чого з’явилася біль у спині. На заняття з кінезітерапії потрапила за рекомендацією друзів, вони пройшли курс лікування в медичному центрі та задоволені результатом. Я також стала позитивно налаштованою після того, як почала працювати над собою, почуваю себе чудово! Дякую за те, що існують такі центри!
Юрий
Хотел рассказать о занятиях в этом центре. Занятия посещал с диагнозом межпозвоночная грыжа поясничного отдела. Я ходил на занятия через день. Изначально мне занятия показались скучными и все мне хотелось больше и сложнее упражнений, чтоб меня нагружали, но реабилитологи настойчиво вели меня по программе которую мне написали. И что могу сказать, я не верю, но результат есть, боли исчезли, никаких лекарств я не принимал и сейчас не принимаю, я намного лучше стал себя чувствовать, как будто появились опять силы. Я благодарен Вам за помощь, кроме вас мне ни где не помогли, боль всегда появлялась вновь. Но сейчас я хожу уже в спортзал, я хороший ученик оказался) соблюдаю все ваши рекомендации и чувствую себя просто замечательно! Благодарен вам.
Мне 65 лет. Предпочитаю активный образ жизни. Сегодня я хочу выразить все сотрудникам Центра Kinesis Life благодарность за их работу со мной. У меня еще не устойчивое состояние в шейном отделе.Но для меня важно, что болей может и не быть. Если у меня появляется боль, я ,с помощью рекомендаций Центра, в домашних условиях за 2 - 3 дня восстанавливаюсь. Попутно я решила еще ряд проблем по улучшению самочувствия. Инструктора научили меня этому.Спасибо.
Надежда
11 травня '18р.
У меня остроходроз ,остропароз ,боли в суставах, давление и я услышала об этом центре и решила сходит туда. Я отходила уже 2 курса. И уже после первого курса почувствовала значительное облегчение.Мне очень нравиться как работают инструктора . Находят к каждому клиенту свой подход.Я очень благодарна всему центру и рекомендую всем людям с проблемами со здоровьем.
Суворов Андрей
23 квітня '18р.
В KinesisLife хочеться повертатися знову і знову. Раджу всім у кого проблеми зі спиною, суглобами або осанкою - будь-якої складності. Лікарі можуть все! При мені поставили хлопця після інсульту на ноги.
Остап Кирильченко
09 квітня '18р.
Один з найнадійніших лікарів, яких я зустрічав за життя – Подольські Василь Іванович, наразі працює в медичному центрі KinesisLife на м. Лівобережна. Дякую за допомогу! Я переніс закриту хребтово-спінальну травму і чотири операції на попереку. Хтозна, як би пройшла реабілітація, якби не він. Мені пощастило, що опинився в руках такого висококласного спеціаліста. Спасибі!
АннаСергii'вна
03 квітня '17р.
Чиро вдячна Сергiю Дмитровичу за ретельно проведену дiагностику i змiстовну прикладну консультацiю. Окрема подяка за делiкатне, доброзичливе ставлення.
Анатолий
Благодарен за проведенное лечение. Рекомендую, как хорошего специалиста.
Муж стал восстанавливаться после аварии, спасибо Сергею Дмитриевичу.

Лікарі клініки KinesisLife (КінезісЛайф) на м. Лук'янівська

Игнатенко Ксения  Владимировна
Невропатолог, кінезітерапевт, лікар фізичної і реабілітаційної медицини
Обрати фах
  • Кінезітерапевт
  • Невролог
  • Реабілітолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна2 1 м.Дарниця14 9
Спеціалізований медичний центр «Гранат Клінік» являє собою сучасний стоматологічний кабінет, де застосовуються інноваційні технології для лікування зубів. Для пацієнта тут створені комфортні умови, розслаблююча обстановка, є своя зуботехнічна лабораторія, високотехнологічне професійне обладнання та якісні матеріали.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Київ вул. Олександра Мишуги, 2 м.Позняки7 2 м.Харківська11 4
Київ вул. Олександра Мишуги, 6 (ТЦ "Паралель", 1 поверх) м.Позняки5 2 м.Харківська15 8
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Позняки спеціалізується на лікуванні захворювань хребта без операцій і медикаментів. Лікування здійснюється за допомогою спеціально розробленого комплексу вправ на тренажері «Кипарис». Завдяки індивідуальному підходу кожному пацієнтові пропонується індивідуальний комплекс вправ з урахуванням стану здоров'я, віку, фізичної підготовки, анамнезу.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-16:30 Н: 09:00-16:30