Сторінка 5. Лікарі в Києві (метро Либідська)

Снежанна
Дуже хороша! Як фахівець, вона з великим багажем знань. Уважно подивилася і обстежила. Я залишилася дуже задоволена. Дитині також сподобався цей лікар. Після прийому виписаного лікування, донька, почуває себе значно краще. Рекомендую!
05 лютого '20 г.
А.
Дуже сподобалася лікар. Уважно вислуховує. На макеті показала, і розповіла, що відбувається з організмом при тому чи іншому захворюванні. Ліки виписала недорогі, як часом роблять інші лікарі. Продовжуємо у неї лікуватися. Рекомендую
23 лютого '20 г.
Надзвичайно хороша людина. та відмінний анестезіолог. Василь Миколайович проводив анестезію моєму батькові. Все пройшло дуже добре! Батько оклигав від анестезії маєйже одразу після закінчення операції. Всім дуже задоволені!
16 березеня '20 г.
Роза
Василь Миколайович, просто чудовий анестезіолог! Нам якось трапилося звернутися до нього за допомогою. у дуже не простий для нас час. Він з максимальним розумінням вислухав мене, запевнив що все пройде добре. І так було.Рекомендую спеціаліста!
03 березеня '20 г.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар надає допомогу пацієнтам з різними захворюваннями внутрішніх органів. Здійснює прийом в клініці виїжджає на будинок до пацієнтів. Лікує харчові отруєння, гастрит, холецистит, пневмонію, бронхіт і бронхіальну астму, аритмію, гіпертонію, ішемічну хворобу серця, підвищену тривожність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог. Під час операцій здійснює анестезіологічне супровід. У своїй роботі заздалегідь знайомиться з історією хвороби та аналізами хворого, з'ясовує, чи є алергія на будь-які препарати, робить оцінку психологічного стану хворого. Під час всієї операції знаходиться поруч з пацієнтом, за допомогою сучасного обладнання контролює артеріальний тиск, дихання, пульс, температуру. Післяопераційний період тримає особисто під контролем, добре знайомий з різними видами знеболюючих препаратів.
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност
Дитячий кардіоревматолог, лікар функціональної діагностики. Діагностує і лікує дитячі серцеві захворювання. Надає допомогу при стенокардії, аритмії, лікує ішемічну хворобу, інфаркт міокарда, порок серця. Усуває ефективним лікуванням такі симптоми: відставання у фізичному розвитку, блідість і холодність шкірних покривів, стійкі зміни артеріального тиску, постійне порушення пульсу. Володіє базовими знаннями англійської мови.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог, веде прийом дітей з усіх питань захворювань щитовидної залози, гіпоталамо-гіпофізарної системи, статевої сфери і порушення обміну речовин. Володіє сучасними методиками у лікуванні цукрового діабету: постановка глюкозного моніторингу, інсулінових помп.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматовенеролог
Доктор Дворская Світлана Олександрівна займається діагностикою та лікуванням захворювань в області дерматовенерології. Має досвід роботи в дитячій і дорослій поліклініці. Виявляє шкірні патології, екземи, герпес, нейродерміт, бородавки, плоский лишай та інші хвороби. Консультує пацієнтів, призначає медикаментозне лікування, контролює етапи одужання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург
Викликати лікаря додому
Лікар вищої категорії хірург. Спеціалізується на видалення: врослого нігтя, атерому, ліпому, гігро, невус, папілом, бурсит, гідроаденіт, абсцес, флегмону, фурункул. Лікар виїжджає додому пацієнта у Києві та Київській області у 30-ти км зоні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Уролог
Лікар-уролог надає послуги лікування захворювань сечостатевої системи. Виконує такі процедури, як катетеризація сечового міхура у чоловіків і жінок, масаж передміхурової залози, інстиляції в уретру. Проводить лікування гострих запальних захворювань нирок, сечового міхура. Також надає послугу оперативного лікування фімозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.6
Нейрохірург
Лікар-нейрохіургії проводить установку дренажів для пролонгованої медикаментозної терапії, займається діагностикою та лікуванням ЧМТ, інсультів, проводить видалення ангиом, ліпом, займається лікування остеохондрозу. Також Стрілков Ігор Миколайович проводить перидуральне, корінцеві блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Виконує УЗД органів черевної порожнини, сечовивідної системи, щитовидної залози, молочної залози, проводить консультативний прийом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Судинний хірург
Лікар займається комплексним лікуванням захворювань венозної системи. Спеціалізується на терапії таких хвороб, як хронічна венозна недостатність, тромбофлебіт, варикоз, трофічні виразки, судинні зірочки. Виконує операції на артеріях і венах різного ступеня складності.
Записатися на прийом19 онлайн записів