Сторінка 7. Лікарі в Києві (метро Либідська)

Лікар компетентний, уважний, Прийомом дуже задоволена, буду звертатися до нього і надалі, рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
Ирма
Дуже сподобалося, буду ще звертатися до даного лікаря. З перших хвилин спілкування, стає зрозуміло, що перед тобою спеціаліст найвищого гатунку. Консультація була дуже детальна, все цілком ясно та доступно. Неодмінно прийду повторно.
09 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Куликов Ігор Олександрович спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, запальних процесів малого таза, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, лікування безпліддя, порушень менструального функцій і багатьох інших гінекологічних захворювань. Проводить кольпоскопію, різні гінекологічні процедури, аргоноплазменную коагуляцію, конизацию, біопсію. А також УЗД молочних залоз і органів малого тазу.
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-18
Уролог, Андролог
Доктор Новіцюк Дмитро Федорович - уролог. Протягом 20 років займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань сечостатевої системи. Лікар першої категорії надає комплексну підтримку чоловікам з порушеннями у функціонуванні передміхурової залози. Бере активну участь в наукових конференціях, що дозволяє фахівцеві постійно підвищувати власні навички.
Ендоскопіст
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою ендоскопічного обладнання. Займається видаленням поліпів у кишечнику. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу. Виїжджає додому до пацієнтів. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Дерматовенеролог
Доктор Гавриш Мирослав Васильович спеціалізується в області дерматовенерології. Займається діагностикою та подальшим лікуванням венеричних і шкірних захворювань, також проводить консультації профілактичного характеру. Надає послуги дерматоскопія, лікування екземи, псоріазу, уреплазмоза, акне і ряд інших профільних захворювань.
Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Дерматолог
Викликати лікаря додому
Лікар-дерматолог Зінкіна Тетяна Вікторівна веде прийом підлітків і дорослих. Проводить радіохвильове видалення новоутворень апаратами Сургитрон, Фотек. Займається лікуванням акне, псоріазу, атопічного дерматиту, лабіального герпесу. Проводить філллінг губ і нижньої третини особи, діагностику новоутворень за допомогою лампи Вуда і дерматоскопії.
Гастроентеролог
Гастроентеролог другої категорії, надає послуги з діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. На підставі індивідуально розроблених програм обстеження проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту: холангіту, холециститу, коліту, панкреатиту, гастриту. Вікторія Белла, є членом асоціації гастроентерологів України.
Акушер-гінеколог, маммолог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
Доктор Дрозд Катерина Миколаївна працює в області діагностики, надає послуги з проведення ультразвукового дослідження. Лікар другої категорії, має 7-річний стаж. У спектр послуг фахівця входить виконання кольпоскопії, видалення поліпів шийки матки, лікування безпліддя, різних порушень менструального циклу, сальпингоофорита, ендометриту. Приймає онлайн.