Лікарі педіатри в Києві (метро Либідська)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
21 лютого '20 г.
Маріна
Знаю, что после записи на прием к Фоминой любые проблемы со здоровьем ребенка преодолимы. Она всегда тактична, терпелива, использует современные лечебные методики. Мне нравится ее отношение к маленькому пациенту, да и детям по-моему нравится лечиться у Ольги Алексеевны.
09 грудня '16 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педіатр, Неонатолог, Дитячий гастроентеролог
Лікар педіатр, неонатолог, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, займається проблемами грудного вигодовування, проводить забір аналізів, вакцинацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Педіатр, дитячий отоларинголог
Займається лікуванням ГРВІ, захворювань дихальної системи, органів травлення у дітей, веде спостереження за розвитком і ростом дітей, проводить огляди перед вакцинацією.
Педіатр, дитячий алерголог, дитячий гастроентеролог, лікар медицини невідкладних станів
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр вищої категорії, займається профілактикою та терапією захворювань у дитячому і підлітковому віці, включаючи хронічні захворювання та дитячі інфекційні хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр
Лікарка спеціалізується в області педіатрії. Здійснює спостереження дітей з народження і до 18 років. Займається профілактикою фонових патологій, виявленням і терапією соматичних та інфекційних хвороб. Надає невідкладну допомогуу критичних станах, проводить вакцинацію, веде медичну документацію. Виконує внутрішньом'язові і внутрішньовенні ін'єкції.
Консультація
31 рік досвіду
Педіатр, неонатолог
Авторка 54 наукових праць
Педіатр-неонатолог
Лікар Гойденко Ірина Олександрівна надає медичну допомогу найменшим пацієнтам, у тому числі новонародженим. Здійснює підтримку вагітних та нещодавно народжених пацієнток, веде консультативний прийом з питань вигодовування та догляду за малюком. Лікує пульмонологічні та алергічні хвороби у дітей раннього віку.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Педіатр
Лікарка спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань дітей від народження до 18 років