Лікарі алергологи в Києві (метро Либідська)

Ольгу Семеновну знаю давно — со старшим ребенком обращалась только к ей и всегда была уверенна в адекватности и эффективности назначенного лечения. Теперь ходим к ней и с младшим). Врач очень внимательная, грамотная и вежливая. Лишнего никогда не назначает, на приемах всегда расскажет, что и как делать, распишет рекомендации. Еще один плюс — это возможность вызова врача на дом. Я очень довольна своим педиатром и всем ее рекомендую!
27 лютого '17 г.
Армен
Ольга Семенівна чуйна і добра жінка, відмінний педіатр. Нам і нашій дитині приємно звертатися за лікуванням і консультацією до Андрющенко - ми відчуваємо підтримку і завжди дієву допомогу цього лікаря.
13 грудня '16 г.
Соня
Очень хороший доктор! Рада, что мы попали именно к ней на прием.
18 липня '16 г.
Маргарита
Доченьке 4 года, часто болеет, поэтому приходится периодически обращаться к терапевту. Ольга Семеновна — прекрасны специалист. Всегда дает дельные рекомендации.
11 липня '16 г.
Педіатр, дитячий алерголог, дитячий гастроентеролог, лікар медицини невідкладних станів
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр вищої категорії, займається профілактикою та терапією захворювань у дитячому і підлітковому віці, включаючи хронічні захворювання та дитячі інфекційні хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, алерголог, дитячий алерголог