Конопко Олександра Сергіївна

Стоматолог
Доктор стоматолог-терапевт, надає допомогу пацієнтам з аномаліями структури і цілісності слизової оболонки ротової порожнини, запальними захворюваннями зубів і ясен, мікотіческім ураженням ротової порожнини. Спеціалізується на протезуванні, терапії запальних процесів навколозубних зв'язок, дренуванні гнійних вогнищ, санації ускладненого і неускладненого карієсу. Конопко Олександра Сергіївна, грунтуючись на методи гіпоалергенного і малотравматичного знеболювання, проводить видалення зубів і хірургічні маніпуляції.

Альбина
Раньше постоянно мучали воспаление десен, больно было даже кушать. Я обратилась к Конопко и она назначила мне лечение. Уже через пару сеансов меня перестали мучать боли, воспаление прошло. Теперь об этом даже не вспоминаю, все десна здоровые.
Нина
Когда я пришла к Александре Сергеевне мои зубы были не в лучшем состоянии. За несколько сеансов она привела все в порядок, полечила, запломбировала надежно и незаметно. Теперь прихожу только на плановые осмотры и очень ей благодарна.

• 2014 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова;
  • 2016 р. — Вінницький національний медичний університет, ім. М. І. Пирогова, інтернатура.

• Індивідуальна гігієна порожнини рота — Curaprox;
  • Естетична реставрація бічної групи зубів, відновлення зубів скловолоконними штифтами — Stamil.