Лікарі дієтологи в Києві (метро Либідська)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
21 лютого '20 г.
Когда услышала от Юлии Николаевны, что и с сахарным диабетом можно полноценно жить, не поверила. Я думала: это все – приговор. Спасибо ей, что научила меня с этим жить.
11 березеня '19 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Ендокринолог
Проводить прийом та лікування пацієнтів з ендокринними захворюваннями (хвороби щитоподібної залози, паращитоподібних залозцукровий діабет 1 і 2 типу, гіпоталамо-гіпофізарної системи (пролактинома тощо), йододефіцитні стани)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507