Купрієнко Микита Миколайович

Уролог, Хірург
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні урологічних патологій консервативними і хірургічними методами. Виконує уретроскопию, цистоскопію, біопсію простати, масаж передміхурової залози. Проводить операції з видалення кісти нирки. Лікує чоловіче безпліддя, цистит, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит, фімоз, варикоцеле.

Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507

Сабрина
Дуже уважний лікар! Компетентний у всіх питаннях, Все детально, чітко, та з прикладами пояснив. Відповім на поставлені мною питання. Оглянув кваліфіковано та прискіпливо. Залишилася дуже задоволена. Дійсно хороший фахівець!
Лиля
Сподобалася ґрунтовність відповідей та послідовність викладу інформації. Терплячість лікаря, приділив мені в порядку 50 хвилин. На всі мої запитання відповів. У мене було кілька проблем, все дуже уважно розглянув, письмово дав рекомендації. Я дуже задоволений.
Лікар професіонал, швидко і чітко встановив діагноз. Має індивідуальний підхід. Професійно провів обстеження та операцію. Зрозуміло доніс інформацію щодо діагнозу. Рекомендую як гарного спеціаліста.
Дуже компетентний спеціаліст, все чітко та уважно мені пояснив. Залишилася задовільна у вирішенні мого питання

• 2011 р. — закінчив лікувальний факультет Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.
  • 2014 р. — закінчив інтернатуру з загальної хірургії на базі Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В. К. Гусака.

• 2016 р. — курси за спеціальністю "урологія" в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2016-2018 роках — клінічна ординатура з урології на базі Київської міської клінічної лікарні N6.

• Член Української і Європейської асоціації урологів.

Досягнення

• Автор 2-х патентів, 8 наукових статей.

Лікар уролог, хірург надає послуги

• консультація;
  • паркан урогенітального матеріалу для досліджень;
  • масаж простати;
  • уретроскопія;
  • цистоскопія;
  • катетеризація сечового міхура на провіднику;
  • біопсія простати;
  • стентування сечоводів;
  • цистостомія;
  • нефростомія;
  • розтин стриктури уретри;
  • контактна літотрипсія при каменях сечового міхура, сечовивідних шляхів, нирок;
  • перкутанна нефролітотрипсія;
  • лазерна абляція лейкоплакії сечового міхура;
  • трансуретральна резекція (ТУР) передміхурової залози;
  • новоутворень сечового міхура;
  • операція за Бергманом;
  • операція по Мармару;
  • обрізання крайньої плоті;
  • лапароскопічна цистектомія;
  • варікоцелектомія.

Лікар уролог, хірург займається лікуванням захворювань

• сечокам'яна хвороба;
  • гіперплазія передміхурової залози;
  • інфекційні захворювання сечостатевої системи;
  • чоловіче безпліддя;
  • цистит;