Лікарі неврологи в Києві (метро Либідська)

Максим
Профессионал! Обращался с проблемами болей в спине,тремором рук,обходил много врачей ,но четкого диагноза не получил. Состояние ухудшалось.Спасибо доктору,который разобрался с проблемами здоровья,поставил диагноз и выписал схему лечения. Низкий поклон и уважение таким профессионалам.
30 листопада '-1 г.
Вера
Прекрасный доктор .Надеюсь все получится по нашему лечению .
30 листопада '-1 г.
Maryna
Все пройшло, так як треба. Лікар: все доступно пояснює, добре, подивилася дитину, з максимальною уважністю. Видно, що професіонал своєї справи! Нам, лікар, дуже сподобалася. Наступного разу, будемо йти, тільки до неї! Рекомендуємо!
22 березеня '20 г.
Толя
Лікар компетентний, уважно вивчила питання, виписала лікування. Рекомендації дала коректні, досить детально все пояснивши. Ми залишилися задоволені і фахівцем, і клінікою, і всім персоналом. Наступного разу прийдемо тільки до неї!
16 березеня '20 г.
Невропатолог
Лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні захворювань: остеохондрозу, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, вегетосудинної дистонії, невриту, радикуліту, болі в шиї, лікування запалення сідничного нерва (Ишиас), прострілів і болю в спині. Робить масаж за сучасними методика, при вертеброгенних хворобах нервової системи.
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Невролог детский
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невропатолог
Лікар-невропатолог, фахівець у лікуванні захворювань: розсіяний склероз, розсіяний енцефаломієліт, гостра та хронічна форма запальної полінейропатії, спінальний мієліт, аміотрофічний склероз, невропатія лицевого нерва, вестибулярні порушення.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Невролог
Лікар-невропатолог, займається діагностикою та лікуванням пошкоджень ЦНС і ПНС. В роботі використовує методи реоенцефалографія і електроенцефалографії, на підставі яких визначає наявність захворювання і призначає відповідне лікування.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт