Бегларян Ілона Миколаївна

Терапевт, кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гіпертонічною хворобою, стенокардією, гастритом, харчовими отруєннями, панкреатитом, синдромом подразненого кишечника, циститом, хронічним бронхітом, ГРВІ, пієлонефрит.

Aleksandr
Лікар все розповіла і пояснила. Попередній діагноз поставила і призначила лікування. Уважний професіонал. з величезним досвідом роботи у свої галузі. Дякуємо за добродушне ставлення та професіоналізм! Фахівця рекомендую.
19.04.2017
Лікар уважна, вислухала мою проблему, відповіла на всі питання які мене цікавили. Зараз приймаю лікування призначене Ілоною Миколаївною. Почуває себе значно краще. В цілому залишилася задоволена. Рекомендую цього чудового лікаря!
Тетяна
Дякую Ілоні Миколаївні за якісний огляд і проявлену турботу! Уже минуло кілька місяців із моменту лікування — результати дуже промовисті)

• 2015 р. — Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: терапія.
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: кардіологія.

• 2016 р. — XVII Національний конгрес кардіології України.
  • 2017 р. — Ревматичні захворювання: Межі повноважень популяційних та перс