Замкова Лариса Василівна

Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар вищої категорії
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.

Люся
Проходила лечение у Замковой Ларисы Васильевны от аллергии. После назначенного ею лечению аллергия отпустила меня в тот же вечер. Смогла правильно поставить диагноз и назначить правильное лечение. Выражаю благодарность доктору.
Дарина
Ребенок мучился бронхитами практически с самого рождения. И все заболевания заканчиваются недельным пребыванием в больнице. По совету знакомой я обратилась к Ларисе Васильевне. Доктор назначил нам анализы , и вообще выяснилось что у ребенка аллергия на шерсть , что и вызывает бронхиты и пневмонии. Теперь убираем из дома животных и надеемся наш малыш не будет болеть. Спасибо замечательному доктору.

• 1987 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, педіатричний факультет, спеціалізація — педіатрія;
  • 1996 p. — вечірній факультет медичного інституту Української асоціації народної медицини за програмою "Народні та нетрадиційні методи діагностики і лікування";
  • 2007 р. — спеціалізація з дитячої алергології;
  • 2004 p. — вища категорія з педіатрії.

• 2004 p. — ПАЦ "Педіатрія";
  • 2004 p. — ТУ "Гастроентерологія дитячого віку ";
  • 2005 p. — ТУ" Дитяча алергологія ";
  • 2006 p. — ТУ" Нутриціологія в педіатрії ";
  • 2007 p. — ТУ" рефлексотерапія при захворюваннях внутрішніх органів ";
  • 2007 p. — спеціалізація" Дитяча алергологія ";
  • 2009 p. — ПАЦ" Педіатрія ";
  • 2011 р. — ТУ "Дитяча алергологія";
  • 2014 p. — ТУ "Організація і надання паліативної та хоспісної допомоги в спеціалізованих лікувально-профілактичних установах ";
  • 2015 p. -" Алергологія: нові методи діагностики, лікування, АСИТ, імунореабілітації та профілактики ";
  • 2015 p. — ТУ" Граничні стани в педіатрії та дитячої отоларингології ".