Качуровський Олег Михайлович

Хирург, Проктолог, Флеболог
Лікар вищої категорії
Доктор Качуровський Олег Михайлович має 16-річний досвід, флеболог, хірург, має вищу категорію. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування судинних захворювань первинного і вторинного генезу. Володіє навичками використання ендоскопічного обладнання для проведення хірургічного втручання. Качуровський О.М. допомагає при варикозної хвороби, тромбофлебіті, флеботромбозі, трофічної виразки шляхом призначення медикаментозних засобів або проведення операції. Також фахівець дає рекомендації щодо попередження розвитку ускладнення патології і її прогресування.

11 травня '18р.
Качуровский О.М. внимательный и знающий свою работу врач, профессионал. Рекомендую

• 2006 р. — Дніпропетровська медична академія МОЗ України, 3-й мед. факультет "лікувальна справа";
  • 2009 р. — інтернатура за фахом "Загальна хірургія", Кримський державний медичний університет ім. Георгієвського;
  • Дніпропетровська медична академія МОЗ України, аспірант кафедри загальної хірургії.