Дорошенко Артем Михайлович

Флеболог, хірург
Лікар другої категорії
Лікар володіє всіма сучасними методами виявлення і терапії патологій судинної системи. Лікує атеросклероз, вроджені артеріовенозні мальформації, тромбоз і тромбофлебіт вен нижніх кінцівок, трофічні виразки, судинні зірочки і варикоз.

Галина Яковлевна
Хочу выразить свою благодарность замечательному хирургу и очень открытому человеку Дорошенко Артему Михайловичу за выполненную операцию на ногах. Обратилась я по поводу трофической язвы и лимфовенозной недостаточности. Огромно спасибо за ваш профессионализм!

• 2008 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2011 р. — інтернатура по спеціальності «загальна хірургія» на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

• 2012 р. — спеціалізація по «Судинній хірургії» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика ;
  • 2013 р. — курс стажування по темі «Інноваційні технології в сучасній судинній хірургії»;
  • Учасник науково-практичних семінарів, науково-практичних конференцій з судинної хірургії.
Схожі спеціалісти:
Хірург, онкохірург, пластичний хірург, судинний хірург
Судинний хірург, флеболог, УЗД-фахівець
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)