Павлючик Андрей Владимирович

Судинний хірург
Лікар вищої категорії
Доктор займається діагностикою та лікуванням патологій васкулярної системи людини і відхилень у функціонуванні магістральних судин. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує мікросклеротерапіі судинних зірочок, мініфлебектомію, косметичну венектомію, підбір компресійного трикотажу.

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Олег
Павлючик Андрей Владимирович проводил мне операцию. Проблемы с сосудами у меня появились очень давно. Сначала не хотел обращаться за помощью. Друзья посоветовали пообщаться с Андреем Владимирович. Остался доволен!
Света
Андрей Владимирович квалифицированный врач! Помогал практически всей моей семье. Проблемы с сосудами передаются у нас по наследству. Очень доволен его подходом и компетентностью.
Леся Жигалюк
Это врач от Бога!!!Я ему очень благодарна!!!! Советую

• 1998 р. — Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.

• 2014 р. — практична конференція "Мрова медицина: сучасні тенденції і чинники ризику";
  • 2011, 2012, 2013 рр. — Європейський судинний майстер-клас, р. Маастрихт (Нідерланди);
  • 2015 р. — науково — практична конференція "Актуальні питання судинної і эндоваскулярной хірургії".

• Член асоціації судинних хірургів і ангиологов України;
  • Європейське суспільство судинних хірургів (ESVS).