Олійник Ганна Олександрівна

Гінеколог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні гінекологічних патологій. Виконує гистероскопию, кольпоскопію, ультразвукове дослідження органів малого таза. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи на наявність інфекції. Лікує ерозію шийки матки, клімакс, ендометріоз, кісти яєчників і ендометрит.

Лікар працює в клініках:

Лия
Все шикарно. Істина пізнається в порівнянні. Лікаря порекомендувала подруга. Мені дуже сподобалося, лікар не прагне здерти з пацієнта якомога більше грошей. Відправляючи його на ті чи інші процедури. Все кваліфіковано та ефективно!
Вита
Це був перший мій візит, моє знайомство. На всі мої запитання мені відповіли, мене оглянули, додаткові аналізи призначили. Їх тут же можна було зробити, збираюся продовжувати лікування у цього фахівця. Все на найвищому рівні! Рекомендую!
Алина
Наблюдалась всю беременность у Анны Александровны , понравился ее подход, она всегда заранее сообщала о дальнейших приёмах, анализах и графике посещений , всегда лично оповещала меня даже в выходные и не рабочее время о всех результатах.Во время войны , когда клиника не имела возможности работать, Анна всегда была на связи, давала полезные рекомендации, вплоть до дня родов. Очень грамотный врач , и приятный человек. И дальше планирую проходить у нее все плановые осмотры!

• 2010-2016 р. — закінчила Київською медичний університет ім. О. О. Богомольця за фахом: лікувальна справа.
  • 2016-2019 р. — інститут післядипломної освіти ім. О. О. Богомольця за фахом: акушер — гінеколог.

• 2018 р. — курс ТУ "Кольпоскопія і патологія шийки матки" Ендофорс.
  • 2018 р. — курс ТУ "Гістероскопія: свідчення, протипоказания, техніка виконання" Ендофорс.
  • 2019 р. — "Науково практична конференція, асоціація акушерів — гінекологів України".
  • 2019 р. — закінчила практичною курс "Школа ВУЗД: гінекологія".