Сторінка 37. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
31 рік досвіду
Доктор Потапенко Наталія Петрівна має вищу категорію кваліфікації в області акушерства, гінекології, спеціалізується на лікуванні патологій жіночої репродуктивної системи. Веде консультативний прийом і огляд пацієнтів, виконує діагностику вагітності. Діагностує і призначає лікування при порушеннях менструального циклу, захворюваннях шийки матки, безпліддя.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на ультразвукових діагностичних дослідженнях і питаннях репродуктології. Лікує безпліддя, консультує при проблемах зачаття, спостерігає вагітних. Крім того, надає послуги лікування запалень та інфекцій жіночої статевої системи. Практикує в роботі лазерні і радіохвильові технології.
Київ вул. Харківське шосе, 182 (2 поверх, вхід з двору, оф. 234) м.Бориспільська133м.Вирліца96
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування вульвовагініту, дисплазії піхви, дисплазії шийки матки, кіст яєчника та ін.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, репродуктолог-ендокринолог, фахівець УЗ-діагностики
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань репродуктивної системи від менархе до менопаузи. Консультує щодо планування сім'ї. Здійснює ведення вагітності. Лікує безпліддя, синдром полікістозних яєчників, ендометрит та ендометріоз. Займається корекцією порушень вуглеводного обміну (метаболічного синдрому).
Акушер-гінеколог
Займається лікуванням порушень менструального циклу, клімактеричних розладів, проблем надмірної ваги, безплідності. Проводить сучасну діагностику, кольпоскопічний скринінг, профілактику та лікування захворювань шийки матки, ІПСШ та інших інфекційних гінекологічних захворювань (неспецифічних вагінітів), корекцію жіночих сексуальних розладів, запальних захворювань органів малого тазу та внутрішньоматкової патології. Також спеціалізується в області естетичної та реконструктивно-пластичної гінекології.
Андролог, уролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Хрящев Костянтин Юрійович займається хворобами чоловічої статевої системи. Сертифікований як уролог і андролог. Надає консультації в якості лікаря обох спеціалізацій. Надає послуги діагностики недуг за допомогою огляду і біопсії. Лікує простатит і уретрит. Також досліджує питання безпліддя у чоловіків. Приймає пацієнтів з дисфункцією яєчників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Говоруха Юлія Володимирівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 5 років. Спеціалізується на патологіях шийки матки, проводить первинні огляди. Веде вагітність, відповідає на питання, приймає в консультативному режимі. Розробляє індивідуальні схеми терапії при порушеннях з боку репродуктивної системи. Проводить діагностичні заходи і нескладні втручання із застосуванням сучасних методик. Перериває небажану вагітність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дерматовенеролог
Лікар Регеда Володимир Володимирович - з 32-річним стажем роботи, спеціалізується в області дерматовенерології. Доктор займається вивченням причин і методів профілактики патології шкірних покривів і слизових бактеріального, вірусного та грибкового походження. Звернутися до Регеда В.В. можна для лікування хламідіозу, трихомоніазу, уреаплазмозу і хронічного запалення простати. Спеціаліст надає допомогу всім пацієнтам, незалежно від віку. Консультує пацієнтів, які страждають хронічними системними захворюваннями з ураженням шкіри.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Ембріолог
Лікар-ембріолог займається питаннями інсемінації та іншими способами штучного запліднення. Консультує з питань проблем зачаття і протікання вагітності. Спеціалізується на екстракорпоральному заплідненні. Проводить редукцію і перенесення ембріона. Має членство в друх медичних асоціаціях, одна з яких міжнародна - Українська асоціація репродуктивної медицини і Європейське суспільство репродукції людини і ембріології.
Ембріолог
Ембріолог вищої кваліфікаційної категорії працює за напрямками клінічної ембріології, включаючи Передімплантаційна генетична діагностика, займається екстракорпоральним заплідненням і питаннями штучного зачаття. Надає послуги з перенесення і редукції ембріона. Спеціалізується на генетиці репродукції, ембріональних і індукованих плюрипотентних стовбурових клітин.