Сторінка 39. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії досліджує питання здоров'я сечостатевої системи жінки. Займається лікуванням передменструального синдрому, а також аменорею. Проводить профілактику венеричних захворювань. Крім того лікує вагініт, мікопламоз і запальні процеси репродуктивної жіночої системи. В роботі використовує антигомотоксичні препарати.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Мамолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Лікар-мамолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики Демишева І.В. проводить діагностику багатьох захворювань репродуктивної системи у жінок. Звернутися до лікаря слід при патологічних змінах грудних залоз, безплідді, гормональні порушення.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський
Гінеколог
31 рік досвіду
Лікар здійснює ведення вагітності, виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і кольпоскопію. Проводить криодеструкцию шийки матки і діагностичне вишкрібання маткової порожнини. Лікує порушення менструального циклу, функціональні кісти яєчників, ендометріоз і інші гінекологічні захворювання.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Акушер-гінеколог
Ведення і обстеження вагітних. Лікування загрози переривання вагітності в малому терміні. Проведення РЛДВ і Abrasio cavi uteri. Проведення амніоскопіі, корекції ІЦН шляхом акушерського пессарія. Постановка ВМС. Лікування патології шийки матки (радіохвильовий метод, лазерна вапоризації), біопсія шийки матки. Лікування нфекціі, що передаються статевим шляхом, дисбіозу піхви. Лікування запальних захворювань органів малого таза. Корекція передменструального та клімактеричного синдромів. Діагностика та комплексне лікування порушень менструального циклу. Підбір індивідуальних методів контрацепції. Прегравідарна підготовка. Лікування гіперпластичних процесів ендометрія. Аспіраційна біопсія ендометрію. Кольпоскопія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на виявленні патологічних порушень в роботі жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками пренатальної діагностики, визначає стан плода, його основні параметри, кровопостачання і т.д.
Акушер-гінеколог
Доктор Кириліна Тетяна Сергіївна спеціалізується в областях гінекології і акушерства. Консультує, виписує рекомендації для профілактики ЗПСШ і ряду інших недуг. Виконує обстеження жіночої репродуктивної системи за допомогою кольпоскопа і біопсії, проводить також відеокольпоскопію, вагінальну і абдоминальную УЗ-діагностику. Практикує терапевтичне ін'єкційне лікування, також практикує введення медикаментів за допомогою тампонів. Крім того, використовує радіохвильової хірургію і вагінальні процедури. Лікує венеричні хвороби, папіломовірус, кандидоз, ерозію і дисплазію шийки матки.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар проводить консультативний прийом. Володіє широким спектром оперативної і консервативної допомоги в акушерстві та гінекології, репродуктології. Має безліч сертифікатів, курсів удосконалення спеціальності і звичайно ж позитивних відгуків від своїх пацієнток. Професійні навички: Консультація, огляд, взяття мазків. Діагностика та лікування фонових процесів шийки матки Діагностика та лікування ЗПСШ. Діагностика і лікування запальних процесів органів репродуктивної системи, органів малого таза. Лікування порушень менструального циклу. Діагностика та лікування гормональних розладів в репродуктивному і клімаксі. Діагностика та лікування хронічних і гострих кровотеч. Радіохвильове і ДЕК лікування патологій шийки матки, використання кріодеструкції. Діагностика і лікування інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів, гормональних захворювань, доброякісних новоутворень.
Консультація от 390
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, головний лікар медичного центру, займається діагностикою, лікуванням хронічних форм уретропростатиту, резистентних форм трихомоніазу і хламідіозу. Доктор Усенко має значний стаж роботи, веде прийом пацієнтів із захворюваннями, які передаються статевим шляхом, з шкірними висипаннями та іншими хворобами шкіри, слизових оболонок.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація от 500
Хірург
Лікар-онколог і гінеколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень органів репродуктивної системи жінки. Доктор медичних наук, консультує як гінеколога, проводить за показаннями хірургічні операції. Крім того, використовує процедуру лапароскопії в якості інформативного діагностичного методу. Складається в ряді європейських і українських медичних асоціацій, а також має членство в Міжнародній асоціації панкреатології.
Київ пр-т Голосіївський, 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус, вхід з правого торця, 4 поверх, кабінет УЗД)) м.Голосіївська51м.Деміївська105
Акушер-гінеколог, ендокринолог, УЗД-фахівець
Займається веденням вагітності, консультуванням пацієнток із запальними захворюваннями органів малого тазу. Консультує з питань контрацепції та підготовки до вагітності. Проводить діагностику.