Сторінка 35. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Гінеколог
Катерина Вадимівна Гапонова - досвідчений лікар-гінеколог з великим професійним шляхом. Вона закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця і пройшла інтернатуру та ординатуру на кафедрі акушерства та гінекології №3. Катерина Вадимівна пройшла стажування в профільній клініці Гансюнського університету (КНР) і підвищення кваліфікації в галузі психодіагностики та психокорекції, а також пройшла навчання з епідеміології в Karolinska Institute (Швеція). Наразі вона успішно практикує як лікар акушер-гінеколог у клініці "Оксфорд Медікал".
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Гінеколог
Нелін Олексій Сергійович - лікар гінеколог вищої категорії в клініці "Оксфорд Медікал" (вул. Івана Крамського, 9 та м. Ірпінь, вул. Університетська 2/1 корп.3). Закінчив Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 2007 року. М. Горького 2007 року. Працював у різних медичних закладах. Брав участь у численних тематичних курсах і конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
21 рік досвіду
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
31 рік досвіду
Акушер-гінеколог, лікар УЗД Лисенко Болеслав Михайлович проводить сучасне оперативне лікування гінекологічної патології, такі як ендоскопічні операції в порожнині матки при поліпах та субмукозних міомах матки, а також інтимну пластику. У роботі застосовує малоінвазивні методи лапароскопії при міомах матки, кістах яєчників. Проводить ультразвукові дослідження у гінекології та акушерстві, а також відеокольпоскопію.
Акушер-гінеколог
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236