Мельгунова Галина Валеріївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Доктор Мельгунова Галина Валеріївна має вищу кваліфікаційну категорію в акушерстві та гінекології. Спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики. Консультує, оглядає за допомогою кольпоскопа, робить УЗД органів сечостатевої системи при підозрах на патології, а також на певних термінах вагітності. Також застосовує діагностичне вишкрібання і пайпель-біопсію. Лікує жіноче безпліддя, запалення і інфекції, займається терапією недуг молочних залоз. Проводить аборти. Володіє технікою проведення і успішно використовує в лікуванні кріотерапію.
Київ вул. Андрія Малишка, 31 м.Чернігівська102м.Лісова387м.Дарниця256

Кристина
18 травня '18р.
Внимательный доктор и доступные по ценам услуги гинеколога . Я доверилась профессионалу и получила результат. Если будет дочка, назову в честь клиники Лидией
Очень тактичная доктор, на приеме внимательно меня выслушала, провела осмотр и назначила лечение, которое мне помогло выздороветь в очень короткие сроки. Большое спасибо за оказанную помощь!
Ко многим ходила гинекологам, но Галина Валерьевна оказалась самой лучшей.
Инесса
"По врачам" честно ходить не люблю, но Галина Валерьевна никогда лишнего не посоветует, быстро проводит осмотры и вообще является приятной и отзывчивой женщиной. Рекомендую ее как лечащего врача

• 1985 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність "Акушерство і гінекологія", м. Київ.

• 2013 р. — Курси підвищення кваліфікації при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар