Михайленко Олена Юріївна

Ендокринолог, Дієтолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Консультація 2000 грн.
Лікар Михайленко Олена Юріївна — ендокринолог, дієтолог. Спеціалізується на захворюваннях щитовидної й підшлункової залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету та інших ендокринних порушень. Допомагає у складанні індивідуальних графіків харчування. Проводить ранню діагностику захворювань. Бере активну участь у телевізійних передачах.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135
Київ вул. Бастіонна 3/12 м.Звіринецькам.Печерська

Если у вас сахарный диабет, то поверти вкусное питание еще никто не отменял. По началу я мучилась с выбором еды всеми этими подсчетами. Но Елена Юрьевна Михайленко научила меня питаться по новому. С помощью ее помощи мои блюда стали намного вкусней и привлекательней. Также она научила меня подсчету хлебных единиц
На первой консультации диетолог Елена Юрьевна Михайленко, меня убедила, что сахарный диабет -это не приговор и с ним можно и нужно жить полной жизнью. Она подобрала мне правильную диету, рассчитала хлебные единицы, всегда поддерживала меня, даже когда у меня что-то не получалось.

• 1995 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2013 р. — аспірантура при ДУ "Інститут ендокринології і обміну речовин ім. В.П. Комісаренко НАМН України";
  • 2014 р. — захист кандидатської дисертації "Чинники розвитку серцево-судинної паталогии у хворих гипотериозом".

• 2016 р. — "Організація управління системи охорони" здоров'я;
  • 2015 р. — підтвердження вищої категорії з ендокринології;
  • 2005 р. — спеціалізація з дієтології;
  • 2002 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики;
  • 2000 р. — спеціалізація з ендокринології.