Ренчковська Наталія Василівна

Ендокринолог, терапевт
Лікар першої категорії
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань щитовидної залози, терапією метаболічного синдрому у дорослих і дітей. Спеціалізується на ранній діагностиці ускладнень цукрового діабету. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів. Також лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д м.Житомирська4721
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4

Регина
Лікар все розповіла, пояснила. До цього я була у 5-ти інших лікарів, тільки вона поставила діагноз і призначила лікування, яке вже допомагає. Дуже задоволена, що потрапила до неї на прийом. Обов'язково прийду ще! Фахівця рекомендую!
Юрій
Мені сподобалося те, що лікар, підійшла до проблеми комплексно, а не просто, прибрала симптоматику. Вона, задавала багато питань про мої хвороби, які могли спровокувати, поява даного захворювання. Це, мені сподобалося! Зараз краще.

• 1994 р. — Київський медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа.

• 2019 р. — ендокринологія, терапія Київ.