Смолякова Тетяна Володимирівна

Косметолог
Тетяна Володимирівна спеціалізується в області дерматокосметології. Проводить експрес-діагностику в трихолог, естетичні процедури по тілу. Є сертифікованим консультантом компанії Simone Trichology - DermaSave.

Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913

Мира
Татьяна Владимировна очень хороший косметолог. Я обращалась к ней с ужасным состоянием кожи. Она привела меня в порядок, даже не верится что это моя кожа! Девочки, не экспериментируйте в домашних условиях, сразу идите к специалисту!
Юля
Побывала у Татьяны Владимировны, посещением и отношением довольна. Она подобрала для меня индивидуальный курс по восстановлению кожных покровов. Теперь я выгляжу отлично! Спасибо вам огромное!

• 2003 р. — медичне училище за спеціальністю "Сестринська справа";
  • 2014 р. — свідоцтво про проходження повного курсу теоретичної та практичної підготовки за програмою "Косметик, естетист по тілу";
  • Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".

• 2015 р. — навчання за спеціальністю "Косметолог";
  • 2015 р. — навчання в Aesthetic consilium school;
  • 2015 р. — курси з мезотерапії, застосування філерів і ботулотоксину в косметології;
  • 2015 р. — спеціалізація і тематичні удосконалення в естетиці обличчя та тіла косметологічними продуктами "Academie";
  • 2016 р. — теоретичний і практичний курс із застосування препарату Диспорт в естетичній медицині;
  • 2016 р. — курси по косметиці DANNE;
  • 2016 р. — ін'єкційний препарат JUVIDERM VOLBELLA – Контурна пластика губ (Персональний брендинг, Губи, Нижня третина обличча від Едгара Камінського) препаратами JUVIDERM SMILE– Поєднання Ботокса і контурної пластики, Круглий стіл щодо усунення ускладнень після ін'єкцій ботулотоксину, філерів;
  • 2016 р. — поєднання методики в практиці лікаря дерматокосметолога з використанням мезопрепаратів, біоревіталізантів, гіалуронових філерів і пілінгів;
  • 2016 р. — ліфтинг обличчя за допомогою препаратів TEOSYAL, ДИСПОРТ;
  • 2016 р. — сертифікат з проходження навчання за процедурою "Преміум ревіталізація" Aquashine;
  • 2016 р. — сертифікат з проходження навчання препаратами Princess;
  • 2016 р. — диплом з проходження навчання "ін'єкційних корекція філерами EMET, Neuro".