Волков Олександр Миколайович

Травматолог, Ортопед
Травматолог-ортопед лікує травматичні ушкодження будь-якої етіології, а також вроджені та набуті дефекти і патології розвитку суглобів. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання з метою діагностики і лікування. Для постановки діагнозу також використовує загальний огляд і збір анамнезу. Виконує процедури вправляння суглобів в суглобові сумки і репозиції кісткових уламків. Приймає пацієнтів з переломами, вивихами, розтягуваннями, викривленнями хребта різного характеру, плоскостопістю.

Олег
Прийшов на медогляд із проблемами в колінних суглобах а лікар все докладно розповів і сказав причину через що ці проблеми і як вилікуватись. Протягом двох місяців я побачив результат, коліна практично не боліли. Я дуже вдячний за допомогу.
Валерия
Конечно, у меня было несерьезная травма, потмоу было вдвойне приятно увидеть полную отдачу специалиста его работе)
Руслан
Видно, что компетентный специалист. Приходил к нему с вывихом руки, он быстро сделал вправление и ответил на все интересующие меня вопросы.

• 1981 р. – закінчення Донецького медичного університету, спеціалізація «Загальна хірургія».
  • 1986 р. – закінчив НМАПО ім. П. Л. Шупика, спеціалізація "травматологія та ортопедія".